Спецпроект "Європейської правди",
МЗС України, представництва Євросоюзу та Радіо ЄС

Європа надихає українців змінюватись

Навіть маленькі кроки можуть привезти до великого результату. Флешмоб#BeEuropean від Міністерства закордонних справ як раз про це.

Кожна історія цього проекту надихає українців змінюватись: берегти природу, турбуватись про тих, хто поруч, поважати традиції інших народів, дбати про екологію, бути більш відповідальними.

Нас флешмоб #BeEuropean надихнув розказати про своїх працівників.

"Ну й виконують свою роботу, що тут такого?" - подумаєте ви.

А от і ні! Стандарти, розпорядки, методички, процедури є у кожній компанії, однак чи достатньо цього? Іноді досить ідеї від працівника, яку зможе підтримати весь офіс.

Так ми і почали збирати пластикові кришечки та використані батарейки, змінили лампи в офісі на енергозберігаючі, зменшили паперовий документообіг, періодично організовуємося для допомоги АТО, дітям, збирали одяг та книжки та багато іншого.

А ще жодні корпоративні стандарти не навчать головному - бути відповідальними та людяними в роботі. Це заслуга кожного окремо.

І ми прислухаємось до думки кожного, читаємо всі відгуки, не приховуючи радості від позитивних, і не пропускаючи повз вуха негативні.

Адже останні дають відмінний привід далі працювати над собою і бути справжньою європейською компанією.

– Що особисто для Вас означають слова "Бути європейцем?"

– Що здивувало Вас у інших європейських державах?

– В чому Україна має зберігати самобутність в європейській родині, а де нам варто змінюватися?

Публікуйте свої історії під хештегом #BeEuropean на Фейсбуці та у Твіттері, додавайте яскраві фото або відео та обов’язково робіть у Фейсбуці тег @MFA of Ukraine або @Європейська правда, щоб ми побачили ваш допис за запросили в ефір Радіо ЄС. Детальніша інформація - за лінком.

Завітайте до сторінки нашого спецпроекту та беріть в ньому участь. Переможці отримають приз - поїздку до Брюсселя!

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."