Гранти регіональним ЗМІ для висвітлення євроінтеграції – відповідаємо на всі питання

Європейська правда _ П'ятниця, 09 вересня 2016, 14:45
Версія для друку Коментарі

14 вересня 2016 р. об 11:00 в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23) відбудеться інтернет-конференція з онлайн-трансляцією на тему: "Постійний конкурс грантів "Громадянське суспільство і ЗМІ за проєвропейські зміни в Україні".

Конкурс проводиться в рамках проекту "Просування реформ у регіони", який реалізують Інститут економічних досліджень та політичних консультацій і "Європейська правда" за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Під час заходу спікери розкажуть потенційним учасникам конкурсу грантів про його цілі та пріоритети, вимоги до учасників та оформлення грантової заявки, а також дадуть відповіді на запитання учасників чату.

Спікери:

1. Ірина Коссе, керівник проекту "Просування реформ у регіони";
2. Костянтин Михайличенко, грантовий менеджер Інституту економічних досліджень;
3. Сергій Сидоренко, редактор "Європейської правди".

Проект "Просування реформ у регіони" фінансується Європейським Союзом в рамках програми "Підтримка громадянського суспільства в Україні".

Його метою є підтримка громадянського суспільства та ЗМІ у здійсненні проєвропейських реформ в Україні через залучення громадських організацій та регіональних ЗМІ до обговорення тем, пов'язаних з ЄС, моніторинг і адвокацію впровадження Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Інформація про проект: http://www.ier.com.ua/ua/regions_for_reforms 

Інформація про конкурс грантів: http://www.ier.com.ua/ua/institute/news?pid=5341

Ви також маєте можливість слідкувати за трансляцією та ставити запитання он-лайн 

Приєднуйтесь до нашого чату вже зараз і ставте свої питання тут.

Дата події: 14.09.2016

Захід проводитиметься у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 585-24-09  
e-mail: press@liga.net 

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".Микола Капітоненко, МЦПД

Розмова про цінності: що сказав та про що промовчав Петро Порошенко в Мюнхені

Європейці прекрасно бачать рівень деградації демократичних інститутів та захисту прав. Наше повчання Заходу на тему цінностей виглядає не дуже переконливо. Так само, як слова, що ані політика, ані бізнес не можуть існувати окремо від цінностей. Як ми точно знаємо - можуть (рос.)

Олександр Балдинюк, Укркондпром

Шоколадна "зрада": правда та міфи навколо регулювання якості української кондитерки

1 січня Мінагрополітики продовжило дію перехідного періоду щодо вимог до продуктів з какао та шоколаду. Це рішення часто трактується як небажання українських кондитерів переходити на європейські стандарти. Спробуємо розібратися, чи відповідають ці побоювання дійсності.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter