Ще шість медіа отримають гранти на висвітлення проєвропейських реформ. Конкурс триває!

Європейська правда _ Понеділок, 15 травня 2017, 09:24
Версія для друку Коментарі

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з "Європейською правдою", в рамках проекту "Просування реформ в регіони", який фінансується Європейським Союзом в межах програми "Підтримка громадянського суспільства в Україні", оголошують нових переможців конкурсу.

Шість засобів масової інформації з Чернівців, Дніпра, Одеси, Херсона, Харкова та Сум отримають кошти на реалізацію їхніх євроінтеграційних медіапроектів.

Вони визнані переможцями чергової хвилі грантового конкурсу "ЗМІ за проєвропейські зміни в Україні" та спеціального конкурсу "Радіо за проєвропейські зміни в Україні".

Постійний конкурс для регіональних медіа є частиною ширшого проекту під назвою "Просування реформ в Україні", який фінансується Європейським Союзом. Його спільно реалізують Інститут економічних досліджень та політичних консультацій та "Європейська правда".

Чергові гранти отримають телерадіокомпанія "Чернівці", газета "Дніпро вечірній", інформаційна агенція "Статус-кво" (Харків), сайт "Інформер" (Одеса), херсонський телеканал "ЯТБ" та сумська філія Національної суспільної телерадіокомпанії України. Раніше фінансування  уже отримали десять медіа з різних куточків країни. 

Нині завершується чергова хвиля конкурсу (заявки збираються до 18:00 15 травня).

Незабаром буде оголошено про нову хвилю прийому заявок від регіональних ЗМІ на отримання грантів.

Параметри конкурсу та його орієнтовні дати вже відомі: 

Мета конкурсу

Створення і розвиток потенціалу регіональних ЗМІ для висвітлення питань, пов'язаних з відносинами України та Євросоюзу, впровадження Угоди про асоціацію Україна-ЄС, інших зобов’язань України перед ЄС, для інформування суспільства про сутність європейської інтеграції та європейських цінностей

Максимальний розмір гранту

375 000 грн

Оптимальний бюджет проекту

200 000 – 300 000 грн

Кінцевий термін подання грантових заявок для розгляду на 5-му засіданні Грантової комісії

Друга половина липня 2017 року, дата буде оголошена додатково

Орієнтовна дата ухвалення рішення

Перша половина вересня 2017 року

Умови конкурсу ідентичні тим, що були на попередніх хвилях, тому закликаємо колег з регіональних ЗМІ вже зараз розмірковувати над своїми заявками!

 

ГО "Європейська правда"

Новини про європейську інтеграцію України, події в ЄС та міжнародну безпеку

 

ЧИТАЙ ТАКОЖ
powered by lun.ua
ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Кястутіс Ланчінскас, Консультативна місія ЄС

Скандинавський рецепт для українських мітингів: як має діяти Нацполіція під час масових безладів

Якщо від початку вийти у натовп з шоломами та щитами, ефект може бути протилежний... Нова модель дій української поліції не буде повністю "скандинавською". Вона буде українською, але базуватиметься на методах, ефективність яких вже перевірена в інших країнах...

Юрій Панченко, Європейська правда

Євроінтеграція для холодильника: що прийде на зміну боротьбі за безвіз

Продукція транснаціональних компаній, що продається по всьому континенту (і навіть за однаковими цінами), різниться за якістю залежно від того, де її купують: у «старій Європі» чи у «новій»... Ми можемо стати свідками безпрецедентного кейсу захисту прав споживачів...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter