Ще шість медіа отримають гранти на висвітлення проєвропейських реформ. Конкурс триває!

Європейська правда _ Понеділок, 15 травня 2017, 09:24
Версія для друку Коментарі

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з "Європейською правдою", в рамках проекту "Просування реформ в регіони", який фінансується Європейським Союзом в межах програми "Підтримка громадянського суспільства в Україні", оголошують нових переможців конкурсу.

Шість засобів масової інформації з Чернівців, Дніпра, Одеси, Херсона, Харкова та Сум отримають кошти на реалізацію їхніх євроінтеграційних медіапроектів.

Вони визнані переможцями чергової хвилі грантового конкурсу "ЗМІ за проєвропейські зміни в Україні" та спеціального конкурсу "Радіо за проєвропейські зміни в Україні".

Постійний конкурс для регіональних медіа є частиною ширшого проекту під назвою "Просування реформ в Україні", який фінансується Європейським Союзом. Його спільно реалізують Інститут економічних досліджень та політичних консультацій та "Європейська правда".

Чергові гранти отримають телерадіокомпанія "Чернівці", газета "Дніпро вечірній", інформаційна агенція "Статус-кво" (Харків), сайт "Інформер" (Одеса), херсонський телеканал "ЯТБ" та сумська філія Національної суспільної телерадіокомпанії України. Раніше фінансування  уже отримали десять медіа з різних куточків країни. 

Нині завершується чергова хвиля конкурсу (заявки збираються до 18:00 15 травня).

Незабаром буде оголошено про нову хвилю прийому заявок від регіональних ЗМІ на отримання грантів.

Параметри конкурсу та його орієнтовні дати вже відомі: 

Мета конкурсу

Створення і розвиток потенціалу регіональних ЗМІ для висвітлення питань, пов'язаних з відносинами України та Євросоюзу, впровадження Угоди про асоціацію Україна-ЄС, інших зобов’язань України перед ЄС, для інформування суспільства про сутність європейської інтеграції та європейських цінностей

Максимальний розмір гранту

375 000 грн

Оптимальний бюджет проекту

200 000 – 300 000 грн

Кінцевий термін подання грантових заявок для розгляду на 5-му засіданні Грантової комісії

Друга половина липня 2017 року, дата буде оголошена додатково

Орієнтовна дата ухвалення рішення

Перша половина вересня 2017 року

Умови конкурсу ідентичні тим, що були на попередніх хвилях, тому закликаємо колег з регіональних ЗМІ вже зараз розмірковувати над своїми заявками!

 

ГО "Європейська правда"

Новини про європейську інтеграцію України, події в ЄС та міжнародну безпеку

 

ЧИТАЙ ТАКОЖ
ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".Микола Капітоненко, МЦПД

Розмова про цінності: що сказав та про що промовчав Петро Порошенко в Мюнхені

Європейці прекрасно бачать рівень деградації демократичних інститутів та захисту прав. Наше повчання Заходу на тему цінностей виглядає не дуже переконливо. Так само, як слова, що ані політика, ані бізнес не можуть існувати окремо від цінностей. Як ми точно знаємо - можуть (рос.)

Олександр Балдинюк, Укркондпром

Шоколадна "зрада": правда та міфи навколо регулювання якості української кондитерки

1 січня Мінагрополітики продовжило дію перехідного періоду щодо вимог до продуктів з какао та шоколаду. Це рішення часто трактується як небажання українських кондитерів переходити на європейські стандарти. Спробуємо розібратися, чи відповідають ці побоювання дійсності.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter