Колонки

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку
Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.
Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз
ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.
Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі
Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.
Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям
Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.
Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС
Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?
Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні
Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.
Якої допомоги ЄС потребує Україна, щоб зберегти свій експорт
Російські атаки все частіше спрямовані на транспортну інфраструктуру. Як наслідок, до ЄС не можуть виїхати тисячі вагонів та вантажівок з зерном та металом.
Як "проєвропейська" команда Медведчука повертається до справ у Чернівцях. І не лише?
Немає жодних сумнівів у тому, що медведчуківські "консерви" ще не раз намагатимуться відбілити репутацію через "європейські" заходи.
"Рятівне коло" для експорту: що може змінити лібералізація торгівлі з ЄС
ЄС готовий піти на безпрецедентну лібералізацію доступу українських товарів до свого ринку. Що це означає для України та які ризики тут можливі?
Ніколи знову? Що має зробити Німеччина, щоб не зрадити своє гасло
"Ніколи знову!" означає не тільки виступати проти свастики. Це означає боротися всіма можливими засобами проти масових вбивств, геноциду, воєнних злочинів і звірств.
Три вимоги до ООН: як позбавити агресора права на безкарність
Україна вимагає чітких дій від міжнародної спільноти: позбавити РФ права вето в Раді Безпеки ООН та реформувати її діяльність, а також призупинити членство Росії в ООН.
Приготуватися до неминучого: чому Захід має вже зараз обговорювати розпад РФ
Розпад Росії стає неминучим, і якщо Захід не буде до цього готовий, наслідки стануть трагічними.
Змусити Росію платити за руйнування: які проблеми доведеться долати Україні
Як Україні отримати відшкодування від РФ за збитки, спричинені війною? І до яких складнощів вже зараз треба бути готовими?
Перевірка домашньої роботи: як прискорити членство України у ЄС
Досвід України буде не схожий на досвід інших країн-кандидатів чи нових членів ЄС. Яким може бути наш подальший шлях до ЄС та чи можливо його прискорити?
НАТО має діяти зараз, або зіткнеться з жахливими наслідками пізніше
Треба усвідомлювати, що Росія зрозуміла: вона не виграє звичайну війну проти України. Але Путін вважає США і НАТО головними ворогами Росії...
Попри російську заборону: як Азербайджан змінює своє ставлення до війни в Україні
Росія масово блокує на своїй території роботу західних ЗМІ. Проте цього разу під заборону потрапили і провідні медіа Азербайджану.
План дій для Європи: що допоможе ЄС перемогти Путіна
На сьогодні не існує нічого важливішого для Європи, ніж виграти війну, розпочату Путіним. Адже він веде війну проти всього вільного світу.
С-300 з Греції допоможе Україні. Якщо для греків людяність та свобода мають значення
Це рішення у річницю грецької незалежності довело би, що для греків слова "незалежність", "свобода" та "людяність" мають велике значення.
НАТО, ЄС та санкції: три умови для переговорів з Росією
Реалізація будь-якої мирної угоди з РФ перетвориться на підготовку до наступного вирішального протистояння.
Час діяти швидко та рішуче: чому Україна має отримати статус члена ЄС
Прискорений вступ до ЄС є важливою безпековою гарантією для України. Тим більше, таке рішення підтримують понад 60% громадян держав ЄС.