Громадянка України стала депутатом Європарламенту

Четвер, 03 липня 2014, 10:49
Фото
Версія для друку Коментарі20

Як стало відомо, вперше в історії існування європейських інститутів депутатом Європарламенту обрано українку - за корінням і громадянством.

Це представниця закордонних угорців, викладач Закарпатського угорського інституту Андрея Бочкор, яка виграла вибори від правлячої коаліції Угорщини - альянсу "Фідесу" та Християнсько-демократичної партії. Вона була дев'ятою у виборчому списку альянсу.

Закарпатські ЗМІ зазначають, що Бочкор не лише має український паспорт, а й проживає в Україні, а саме в місті Берегово (Закарпатська область). Очевидно, що окрім українського вона має також угорське громадянство - ця практика є досить поширеною серед представників угорської меншини в Україні.

"Я планую працювати у Брюсселі, аби сприяти інтеграції України до Європейского Союзу, а також відображати інтереси угорської громади Закарпаття", - зазначила Андрея Бочкор.

Андрея Бочкор, фото transkarpatia.net

Як відомо, угорці, що проживають в Україні і мають подвійне громадянство, на угорських виборах можуть голосувати на українській території - виборчі дільниці були розташовані в угорських консульствах в Берегово та Ужгороді.

Угорська правляча коаліція на минулих виборах до ЄП надала закордонним угорцям два місця у прохідній частині списку - десяте місце посів Андор Делі з Союзу угорців Воєводини (Сербія).

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

IP: 93.73.55.---
Yuri Shkoda _ 03.07.2014 18:07
Для Maxim Voinov:
Відвоювався, ти бєзлікій, зряплати не буде.
IP: 195.182.22.---
Galina Krehovetskaya _ 03.07.2014 14:50
Антон Суворов _ 11:44
Слава Бочкор!
dodo _

А Вы москальня !!! сидите себе в своей Москальщине - рассее и помалкивайте!!!
Вас никто не спрашивает!!!
IP: 91.124.6.---
dodo _ 03.07.2014 13:42
Hutin Pui:
Угомонись!
Кожному із нас 2 кв. м. землі вистачить.
IP: 94.229.228.---
Maxim Voinov _ 03.07.2014 12:57
Леонид Быковец:
Не радоваться надо, а лишить её гражданства в соответствии с законом Украины!
лучше заставить ее скакать..."кто не скачет тот мадьяр"
IP: 212.1.126.---
reader _ 03.07.2014 12:33
а нічого, що заборона подвійного громадянства проголошена в Конституції?
ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

Репутація держави ціною $200 млн

Київ міг би зачекати із введенням мит до завершення консультацій – як і було домовлено з ЄС, але тоді не отримав би двомісячного обсягу імпортних зборів. Ці кошти не будуть зайвими. Але чи варті вони чергового погіршення репутації України у стосунках з ключовим партнером – Євросоюзом?

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Паспортний "сервіс" по-українськи: немає куди поспішати

У Кишиневі отримати закордонний паспорт можливо за три години. Іноді така швидкість життєво важлива. Так, немовлятам, яких потрібно терміново вивезти на лікування, в Молдові зроблять паспорт за три години, та ще й безкоштовно. А в Україні вам запропонують чекати 10 днів!..

Тетяна Ситник, для Європейської правди

Що вдалося Польщі і не вдалося Україні?

До кризи 2008 року українська та польська економіки мали схожу динаміку. Однак останні п’ять років стали роками успіху для Польщі й виявилися втраченими для України. Хворий організм української економіки потребує лікування. Успішне лікування неможливе без гігієни державної політики – недопущення рішень, які перешкоджають чесній конкуренції та розбалансовують економіку.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter