Громадянка України стала депутатом Європарламенту

Четвер, 03 липня 2014, 10:49
Фото
Версія для друку Коментарі20

Як стало відомо, вперше в історії існування європейських інститутів депутатом Європарламенту обрано українку - за корінням і громадянством.

Це представниця закордонних угорців, викладач Закарпатського угорського інституту Андрея Бочкор, яка виграла вибори від правлячої коаліції Угорщини - альянсу "Фідесу" та Християнсько-демократичної партії. Вона була дев'ятою у виборчому списку альянсу.

Закарпатські ЗМІ зазначають, що Бочкор не лише має український паспорт, а й проживає в Україні, а саме в місті Берегово (Закарпатська область). Очевидно, що окрім українського вона має також угорське громадянство - ця практика є досить поширеною серед представників угорської меншини в Україні.

"Я планую працювати у Брюсселі, аби сприяти інтеграції України до Європейского Союзу, а також відображати інтереси угорської громади Закарпаття", - зазначила Андрея Бочкор.

Андрея Бочкор, фото transkarpatia.net

Як відомо, угорці, що проживають в Україні і мають подвійне громадянство, на угорських виборах можуть голосувати на українській території - виборчі дільниці були розташовані в угорських консульствах в Берегово та Ужгороді.

Угорська правляча коаліція на минулих виборах до ЄП надала закордонним угорцям два місця у прохідній частині списку - десяте місце посів Андор Делі з Союзу угорців Воєводини (Сербія).

ЧИТАЙ ТАКОЖ
IP: 93.73.55.---
Yuri Shkoda _ 03.07.2014 18:07
Для Maxim Voinov:
Відвоювався, ти бєзлікій, зряплати не буде.
IP: 195.182.22.---
Galina Krehovetskaya _ 03.07.2014 14:50
Антон Суворов _ 11:44
Слава Бочкор!
dodo _

А Вы москальня !!! сидите себе в своей Москальщине - рассее и помалкивайте!!!
Вас никто не спрашивает!!!
IP: 91.124.6.---
dodo _ 03.07.2014 13:42
Hutin Pui:
Угомонись!
Кожному із нас 2 кв. м. землі вистачить.
IP: 94.229.228.---
Maxim Voinov _ 03.07.2014 12:57
Леонид Быковец:
Не радоваться надо, а лишить её гражданства в соответствии с законом Украины!
лучше заставить ее скакать..."кто не скачет тот мадьяр"
IP: 212.1.126.---
reader _ 03.07.2014 12:33
а нічого, що заборона подвійного громадянства проголошена в Конституції?
ПУБЛІКАЦІЇ
Європейська правда

Баррозу публічно відповів Путіну. Текст листа голови Єврокомісії

Жозе Мануел Баррозу: "Угода про асоціацію залишається двосторонньою, і згідно з нормами міжнародного законодавства будь-які зміни до неї можуть вноситися лише на запит однієї зі сторін".

Сергій Сидоренко, Страсбург

Побиття по-страсбурзьки. "Антифашистська поразка" Росії

Росія планувала змінити розклад сил у Страсбурзі, вийти з глухої оборони і, за щасливого збігу обставин, перейти в дипломатичний наступ. Але – не судилося. Обговорення та голосування завершилося відвертим провалом Кремля. Втім, це лише тактична, а не стратегічна поразка. Росія вже готує всі сили, щоби добитися відновлення права голосу на січневій сесії асамблеї...

Наталія Микольська, для ЄвроПравди

Захист із ускладненнями. Cпроба протидії російським субсидіям

Україна вперше вирішила захистити своїх виробників шляхом антисубсидиційного розслідування. Це досить складний метод захисту ринку, використання якого вимагає чіткого дотримання всіх вимог угод СОТ. В іншому випадку спроби захистити вітчизняних виробників можуть призвести до ще однієї суперечки в рамках процедури з врегулювання спорів СОТ.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter