АКТУАЛЬНОГромадянка України стала депутатом Європарламенту

Четвер, 03 липня 2014, 10:49
Фото
Версія для друку Коментарі

Як стало відомо, вперше в історії існування європейських інститутів депутатом Європарламенту обрано українку - за корінням і громадянством.

Це представниця закордонних угорців, викладач Закарпатського угорського інституту Андрея Бочкор, яка виграла вибори від правлячої коаліції Угорщини - альянсу "Фідесу" та Християнсько-демократичної партії. Вона була дев'ятою у виборчому списку альянсу.

Закарпатські ЗМІ зазначають, що Бочкор не лише має український паспорт, а й проживає в Україні, а саме в місті Берегово (Закарпатська область). Очевидно, що окрім українського вона має також угорське громадянство - ця практика є досить поширеною серед представників угорської меншини в Україні.

"Я планую працювати у Брюсселі, аби сприяти інтеграції України до Європейского Союзу, а також відображати інтереси угорської громади Закарпаття", - зазначила Андрея Бочкор.

Андрея Бочкор, фото transkarpatia.net

Як відомо, угорці, що проживають в Україні і мають подвійне громадянство, на угорських виборах можуть голосувати на українській території - виборчі дільниці були розташовані в угорських консульствах в Берегово та Ужгороді.

Угорська правляча коаліція на минулих виборах до ЄП надала закордонним угорцям два місця у прохідній частині списку - десяте місце посів Андор Делі з Союзу угорців Воєводини (Сербія).

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Герлінда Нігус, відділ громадської дипломатії НАТО

"Комунікації в період інформаційної війни – підхід НАТО"

Як на сході, так і на півдні дійові особи використовують комунікацію як зброю, а отже, ми живемо за часів інформаційної війни. Подивіться на схід або на південь. В обох випадках сторони вдаються до витонченої пропаганди і дезінформації... Ці загрозі не зникнуть у найближчому майбутньому...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Тетяна Чорновол легалізує активи Януковича через ЄСПЛ. Зі штрафом для України

Бажання авторів провести голосування в Раді ще до того, як законопроект пройде юридичну експертизу ВР, має мотив. Закон, справжнім автором якого є міністерство Авакова, дозволить Януковичу і Ко повернути грошову вартість їхнього майна в Україні та здатний заблокувати пошук активів, виведених за кордон колишньою владою...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter