Громадянка України стала депутатом Європарламенту

Четвер, 03 липня 2014, 10:49
Фото
Версія для друку Коментарі

Як стало відомо, вперше в історії існування європейських інститутів депутатом Європарламенту обрано українку - за корінням і громадянством.

Це представниця закордонних угорців, викладач Закарпатського угорського інституту Андрея Бочкор, яка виграла вибори від правлячої коаліції Угорщини - альянсу "Фідесу" та Християнсько-демократичної партії. Вона була дев'ятою у виборчому списку альянсу.

Закарпатські ЗМІ зазначають, що Бочкор не лише має український паспорт, а й проживає в Україні, а саме в місті Берегово (Закарпатська область). Очевидно, що окрім українського вона має також угорське громадянство - ця практика є досить поширеною серед представників угорської меншини в Україні.

"Я планую працювати у Брюсселі, аби сприяти інтеграції України до Європейского Союзу, а також відображати інтереси угорської громади Закарпаття", - зазначила Андрея Бочкор.

Андрея Бочкор, фото transkarpatia.net

Як відомо, угорці, що проживають в Україні і мають подвійне громадянство, на угорських виборах можуть голосувати на українській території - виборчі дільниці були розташовані в угорських консульствах в Берегово та Ужгороді.

Угорська правляча коаліція на минулих виборах до ЄП надала закордонним угорцям два місця у прохідній частині списку - десяте місце посів Андор Делі з Союзу угорців Воєводини (Сербія).

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Президент ЄП: "Якщо Росія змінить стратегію, все зміниться вже наступного дня"

Мартін Шульц: "Якщо мене запитають, що варто робити після завершення дії мінської угоди, моя порада буде – провести переговори, щоб знайти продовження домовленостей... Ухвалені закони – це просто слова на папері. Головне питання – в тому, як ці закони застосовуються..."

Юрій Городніченко, Олег Кореньок, для Європейської правди

Греція перед історичним вибором. Чотири можливі шляхи для Афін

Більшість греків виявляє бажання залишитись в єврозоні, і тому відмова від євро є непопулярним рішенням. В той же час, керівництво ЄС з острахом сприймає перспективу можливих дефолтів в інших, набагато більших, країнах і тому, швидше за все, націлене відхиляти будь-які значні поступки... В такій ситуації Київ може навіть посилити свої позиції в переговорах зі своїми кредиторами.

Мартін Шульц, президент Європейського парламенту

Виступ президента ЄП: "Ми збережемо санкції до повного виконання букви і духу мінських угод"

Ми будемо зберігати санкції до дня, коли буква і дух мінських угод будуть повністю виконані і доки Росія не повернеться до виконання інших міжнародних зобов'язань... Фіаско тристоронніх переговорів цього тижня привело до припинення Росією газопостачання до України. І я повторюю: те, що відбувається в Україні стосується всіх європейців...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter