Громадянка України стала депутатом Європарламенту

Четвер, 03 липня 2014, 10:49
Фото
Версія для друку Коментарі20

Як стало відомо, вперше в історії існування європейських інститутів депутатом Європарламенту обрано українку - за корінням і громадянством.

Це представниця закордонних угорців, викладач Закарпатського угорського інституту Андрея Бочкор, яка виграла вибори від правлячої коаліції Угорщини - альянсу "Фідесу" та Християнсько-демократичної партії. Вона була дев'ятою у виборчому списку альянсу.

Закарпатські ЗМІ зазначають, що Бочкор не лише має український паспорт, а й проживає в Україні, а саме в місті Берегово (Закарпатська область). Очевидно, що окрім українського вона має також угорське громадянство - ця практика є досить поширеною серед представників угорської меншини в Україні.

"Я планую працювати у Брюсселі, аби сприяти інтеграції України до Європейского Союзу, а також відображати інтереси угорської громади Закарпаття", - зазначила Андрея Бочкор.

Андрея Бочкор, фото transkarpatia.net

Як відомо, угорці, що проживають в Україні і мають подвійне громадянство, на угорських виборах можуть голосувати на українській території - виборчі дільниці були розташовані в угорських консульствах в Берегово та Ужгороді.

Угорська правляча коаліція на минулих виборах до ЄП надала закордонним угорцям два місця у прохідній частині списку - десяте місце посів Андор Делі з Союзу угорців Воєводини (Сербія).

ЧИТАЙ ТАКОЖ
IP: 93.73.55.---
Yuri Shkoda _ 03.07.2014 18:07
Для Maxim Voinov:
Відвоювався, ти бєзлікій, зряплати не буде.
IP: 195.182.22.---
Galina Krehovetskaya _ 03.07.2014 14:50
Антон Суворов _ 11:44
Слава Бочкор!
dodo _

А Вы москальня !!! сидите себе в своей Москальщине - рассее и помалкивайте!!!
Вас никто не спрашивает!!!
IP: 91.124.6.---
dodo _ 03.07.2014 13:42
Hutin Pui:
Угомонись!
Кожному із нас 2 кв. м. землі вистачить.
IP: 94.229.228.---
Maxim Voinov _ 03.07.2014 12:57
Леонид Быковец:
Не радоваться надо, а лишить её гражданства в соответствии с законом Украины!
лучше заставить ее скакать..."кто не скачет тот мадьяр"
IP: 212.1.126.---
reader _ 03.07.2014 12:33
а нічого, що заборона подвійного громадянства проголошена в Конституції?
ПУБЛІКАЦІЇ
Любов Акуленко, Ігор Самохін, Галина Заворітня, для ЄвроПравди

Сканер асоціації: програми партій про доступ до ринків ЄС

Щоб отримати всю вигоду від вільної торгівлі з ЄС, новому парламенту потрібно ухвалити низку законів та докорінно змінити правила, за якими діє український бізнес. Однак, як показав наш тест, лише дві партії вимагають невідкладного запуску в дію Угоди про асоціацію, а ще чотири - проходять за фільтром "сприяння експорту". А от за фільтром-критерієм "усунення технічних і фітосанітарних бар’єрів" наш тест не проходить жодна партія.

Висновки Ради міністрів ЄС із закордонних справ щодо України. Текст

У висновках за результатами засідання міститься низка жорстких зауважень, зокрема щодо відповідальності РФ за виконання мінських угод, та заклики до виведення "незаконних збройних груп, військової техніки, бійців і найманців". Окрім того, вкотре наголошується, що Угода про асоціацію є двосторонньою і будь-які зміни до неї можуть вноситися лише на прохання однієї з сторін і за згодою іншої.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Військова активність не має зупиняти реформи"

Саймон Фрейзер, глава дипломатичної служби Британії: "Ми не надаємо Україні зброю, тому що ми не хочемо бути втягнутими в конфлікт... Водночас Велика Британія є лідером в ЄС у питанні підтримки санкцій проти Росії, в тому числі — їхнього посилення... У нас немає планів знижувати вимоги до українських заявників, які хочуть отримати британську візу..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter