Громадянка України стала депутатом Європарламенту

Четвер, 03 липня 2014, 10:49
Фото
Версія для друку Коментарі20

Як стало відомо, вперше в історії існування європейських інститутів депутатом Європарламенту обрано українку - за корінням і громадянством.

Це представниця закордонних угорців, викладач Закарпатського угорського інституту Андрея Бочкор, яка виграла вибори від правлячої коаліції Угорщини - альянсу "Фідесу" та Християнсько-демократичної партії. Вона була дев'ятою у виборчому списку альянсу.

Закарпатські ЗМІ зазначають, що Бочкор не лише має український паспорт, а й проживає в Україні, а саме в місті Берегово (Закарпатська область). Очевидно, що окрім українського вона має також угорське громадянство - ця практика є досить поширеною серед представників угорської меншини в Україні.

"Я планую працювати у Брюсселі, аби сприяти інтеграції України до Європейского Союзу, а також відображати інтереси угорської громади Закарпаття", - зазначила Андрея Бочкор.

Андрея Бочкор, фото transkarpatia.net

Як відомо, угорці, що проживають в Україні і мають подвійне громадянство, на угорських виборах можуть голосувати на українській території - виборчі дільниці були розташовані в угорських консульствах в Берегово та Ужгороді.

Угорська правляча коаліція на минулих виборах до ЄП надала закордонним угорцям два місця у прохідній частині списку - десяте місце посів Андор Делі з Союзу угорців Воєводини (Сербія).

ЧИТАЙ ТАКОЖ
IP: 93.73.55.---
Yuri Shkoda _ 03.07.2014 18:07
Для Maxim Voinov:
Відвоювався, ти бєзлікій, зряплати не буде.
IP: 195.182.22.---
Galina Krehovetskaya _ 03.07.2014 14:50
Антон Суворов _ 11:44
Слава Бочкор!
dodo _

А Вы москальня !!! сидите себе в своей Москальщине - рассее и помалкивайте!!!
Вас никто не спрашивает!!!
IP: 91.124.6.---
dodo _ 03.07.2014 13:42
Hutin Pui:
Угомонись!
Кожному із нас 2 кв. м. землі вистачить.
IP: 94.229.228.---
Maxim Voinov _ 03.07.2014 12:57
Леонид Быковец:
Не радоваться надо, а лишить её гражданства в соответствии с законом Украины!
лучше заставить ее скакать..."кто не скачет тот мадьяр"
IP: 212.1.126.---
reader _ 03.07.2014 12:33
а нічого, що заборона подвійного громадянства проголошена в Конституції?
ПУБЛІКАЦІЇ
Марія Садовська-Комлач, Варшава, для "ЄвроПравди"

Кінець епохи Сікорського

Навіть з оглядкою на "тимчасовий характер" деякі нові призначення викликають подив. Перш за все, йдеться про нового міністра закордонних справ. Він ніколи не вчив англійської, дипломатичний досвід у нього також відсутній.... Схоже, зовнішньополітичний вимір не цікавить нового прем'єра, яка не приховує, що допомога Україні не є для неї пріоритетом.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Апетит у російських партнерів розгорівся вже під час їжі"

Заступник глави МЗС з питань євроінтеграції: "В перші роки всім було байдуже, що там робиться з цією угодою. Це вже потім деякі політики розповідали, мовляв, 'все переговорили не так'... Не думаю, що хтось в керівництві держави підтримає скасування угоди – принаймні, перебуваючи в свідомості і в повному розумі... Реалістичний прогноз – отримання безвізового режиму на саміті в Ризі в травні 2015 року".

Юрій Панченко, ЄвроПравда

Росія гальмує економічне відновлення Європи

«Крім сільськогосподарських компаній, які великою мірою залежать від експорту в Росію, можуть серйозно постраждати і транспортні, що доставляють товари з європейських країн у Росію», - підрахували в ЄБРР. Втім, вплив російських санкцій все ж має локальний характер. Тому банк покращив прогнози росту економіки більшості східноєвропейських країн.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter