ЄС повинен допомогти Україні з кризою в енергетиці - МЗС Британії

Понеділок, 20 жовтня 2014, 11:15
Версія для друку Коментарі

ЄС повинен допомогти Україні впоратися з кризою в енергетиці.

Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії Філіп Хеммонд, прибувши на зустріч глав МЗС країн ЄС в Люксембурзі.

"Ми повинні допомогти українцям подолати кризу в сфері енергопостачань, яка постане перед ними цієї зими. Яким чином ми можемо це зробити найкраще, потрібно буде обговорити", - сказав Хеммонд.

За його словами, питання кризи в Україні буде одним із ключових тем обговорення під час зустрічі міністрів закордонних справ.

Нагадаємо, 20 жовтня у Люксембурзі проходить зустріч глав МЗС країн Євросоюзу.

Раніше повідомлялося, що під час засідання міністри закордонних справ не планують ухвалювати рішень про санкції щодо Росії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Посол України: у Чехії є серйозні побоювання щодо впливу РФ на внутрішню політику

Євген Перейбиніс: "Чеське законодавство забороняє брати участь у бойових діях у військових підрозділах інших держав. Втім, якщо йдеться про незаконні формування на території окупованої частини Донбасу, то тут чеські правоохоронці змушені застосовувати інші статті".

Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter