Уряд Швеції збільшить видатки на гендерну рівність

Четвер, 23 жовтня 2014, 12:15
Версія для друку Коментарі

Гендерна рівність, створення нових робочих місць та освіта стануть основними пріорітетами для виділення коштів з державного бюджету Швеції у 2015 році.

Про це повідомляє місцеве видання The Local з посиланням на міністра фінансів Швеції Магдалену Андерссон.

Новопризначений уряд Швеції схвалив бюджет на наступний рік, у якому передбачається збільшення видатків на 25 млрд. крон ($3,4 млн. - Ред.) порівняно з минулим роком.

Додаткові кошти буде спрямовано на боротьбу з молодіжним безробіттям, гендерну рівність, облаштування початкових шкіл та захист навколишнього середовища. 

"Пріорітетом є зниження рівня безробіття та підвищення рівня зайнятості. Ми маємо змінити негативну тенденцію в успішності учнів шведських початкових шкіл, особливо це стосується маленьких дітей. Окрім цього ми маємо інвестувати у довкілля та боротьбу зі змінами клімату", - повідомила Андерссон.

"Зміцнення співробітництва та забезпечення гендерної рівності є надзвичайно важливими для розвитку Швеції. З реформами у сфері зайнятості, освіти, довкілля та з функціонуючою шведською моделлю, економіку країни та ринок праці буде зміцнено", - додала вона.

Міністр повідомила, что додаткові видакти бюджету фінансуватимуться за рахунок збільшення податків для категорії населення з високим рівнем доходів, а також за рахунок збільшення податків на алкоголь та тютюнові вироби.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter