Уряд Швеції збільшить видатки на гендерну рівність

Четвер, 23 жовтня 2014, 12:15
Версія для друку Коментарі

Гендерна рівність, створення нових робочих місць та освіта стануть основними пріорітетами для виділення коштів з державного бюджету Швеції у 2015 році.

Про це повідомляє місцеве видання The Local з посиланням на міністра фінансів Швеції Магдалену Андерссон.

Новопризначений уряд Швеції схвалив бюджет на наступний рік, у якому передбачається збільшення видатків на 25 млрд. крон ($3,4 млн. - Ред.) порівняно з минулим роком.

Додаткові кошти буде спрямовано на боротьбу з молодіжним безробіттям, гендерну рівність, облаштування початкових шкіл та захист навколишнього середовища. 

"Пріорітетом є зниження рівня безробіття та підвищення рівня зайнятості. Ми маємо змінити негативну тенденцію в успішності учнів шведських початкових шкіл, особливо це стосується маленьких дітей. Окрім цього ми маємо інвестувати у довкілля та боротьбу зі змінами клімату", - повідомила Андерссон.

"Зміцнення співробітництва та забезпечення гендерної рівності є надзвичайно важливими для розвитку Швеції. З реформами у сфері зайнятості, освіти, довкілля та з функціонуючою шведською моделлю, економіку країни та ринок праці буде зміцнено", - додала вона.

Міністр повідомила, что додаткові видакти бюджету фінансуватимуться за рахунок збільшення податків для категорії населення з високим рівнем доходів, а також за рахунок збільшення податків на алкоголь та тютюнові вироби.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?

Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter