Глави МЗС "нормандської четвірки" почали зустріч у Парижі

Вівторок, 24 лютого 2015, 13:27
Фото
Версія для друку Коментарі

Зустріч глав Німеччини, Франції, України та Росії з врегулювання кризи на Донбасі почалася у французькому міністерстві закордонних справ у Парижі.

Про це повідомляє Le Figaro.

Видання з посиланням на одного з українських дипломатів зазначає, що росіяни не хотіли цієї зустрічі.  "Але для нас важливо зберегти політичний тиск Заходу на Москву", - сказав український високопосадовець.

Ніяких документів за підсумками зустрічі в Парижі підписувати не планують. "Ми вже підписували достатньо угод, але Росія їх не поважає", - додав український дипломат.

Прес-служба німецького міністерства у Twitter також підтвердила початок зустрічі.

"Голови МЗС - Франк-Вальтер Штайнмаєр, Лоран Фабіус, Павло Клімкін плюс Сергій Лавров зустрілись щодо мінських домовленостей", - йдеться в повідомленні.

Минулого тижня міністри закордонних справ Росії, Німеччини, Франції і України Сергій Лавров, Франк-Вальтер Штайнмаєр, Лоран Фабіус і Павло Клімкін обговорили по телефону практичні кроки по врегулюванню кризи.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter