Середньовічний замок в Тоскані виставлений на продаж

Субота, 14 березня 2015, 17:32
оновлено, ФОТО
Версія для друку Коментарі

Середньовічний замок, який розташований в італійській області Тоскана в містечку Кастелліна-ін-К'янті, виставлений на продаж за майже 30 мільйонів доларів (20 млн фунтів).

Як повідомляє The Telegraph,оголошення про продаж унікального об'єкта розміщено на сайті шведському www.jamesedition.co.

тут і далі - фото Emanuele Caposciutti з сайту The Telegraph

Згідно з повідомленням, в замку налічується 115 спалень і 100 ванних кімнат. Територія навколо замку займає в мальовничому місці в провінції Сієни 630 гектарів, на ній ростуть в тому числі виноградники і оливковий гай з 1,5 тисяч дерев.

Це, швидше, фортифіковане село, аніж один об'єкт нерухомості, додає газета. 

Місцеві ЗМІ з посиланням на слова одного з агентів з нерухомості відзначають, що з 1400-х років замок належав сімейству Пікколоміні, яке мало великий вплив у Сієні починаючи з XIII століття, а нинішні власники придбали його близько 30 років тому.

 

Замок в Тоскані, житлова площа якого становить 14 315 тисяч квадратних метрів, за даними англійського видання є найбільшим з усіх подібних об'єктів, виставлених на продаж.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.

Світовий банк

Нові вимоги щодо Антикорупційного суду: що додав Світовий банк у конфлікт Києва та МВФ

Створення справді незалежного суду, а не його імітації, є важливим і для ЄС, і для США, і для інших ключових донорів України, тому схоже, що тут вони не будуть поступатися. Ми переклали новий лист – із вимогами, які висунули до законопроекту у Світовому банку...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter