Середньовічний замок в Тоскані виставлений на продаж

Субота, 14 березня 2015, 17:32
оновлено, ФОТО
Версія для друку Коментарі

Середньовічний замок, який розташований в італійській області Тоскана в містечку Кастелліна-ін-К'янті, виставлений на продаж за майже 30 мільйонів доларів (20 млн фунтів).

Як повідомляє The Telegraph,оголошення про продаж унікального об'єкта розміщено на сайті шведському www.jamesedition.co.

тут і далі - фото Emanuele Caposciutti з сайту The Telegraph

Згідно з повідомленням, в замку налічується 115 спалень і 100 ванних кімнат. Територія навколо замку займає в мальовничому місці в провінції Сієни 630 гектарів, на ній ростуть в тому числі виноградники і оливковий гай з 1,5 тисяч дерев.

Це, швидше, фортифіковане село, аніж один об'єкт нерухомості, додає газета. 

Місцеві ЗМІ з посиланням на слова одного з агентів з нерухомості відзначають, що з 1400-х років замок належав сімейству Пікколоміні, яке мало великий вплив у Сієні починаючи з XIII століття, а нинішні власники придбали його близько 30 років тому.

 

Замок в Тоскані, житлова площа якого становить 14 315 тисяч квадратних метрів, за даними англійського видання є найбільшим з усіх подібних об'єктів, виставлених на продаж.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter