Росія вводить з 1 січня продовольче ембарго проти України

Середа, 18 листопада 2015, 14:16
Версія для друку Коментарі

Уряд Росії прийняв рішення ввести з 1 січня 2016 року продовольче ембарго проти України.

Про це заявив міністр економічного розвитку Олексій Улюкаєв, повідомляє ТАСС.

"Оскільки Україна приєдналася до санкцій проти Росії - економічних, фінансового, ми прийняли рішення про введення захисних заходів у вигляді продовольчого ембарго. Просто це рішення має відстрочений характер. Воно теж відстрочено до 1 січня", - сказав Улюкаєв.

Раніше єврокомісар Сесілія Мальмстрьом заявляла, що у Євросоюзі очікують, що Росія утримається від застосування нових санкцій проти України, а також не зніме з України наявних преференцій.

Як відомо, 13 серпня Росія ввела контрсанкції проти України та ще чотирьох країн. Однак російське продовольче ембарго проти України почне діяти у разі застосування Києвом економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС.

Введення Росією ембарго на імпорт української сільськогосподарської продукції і продуктів харчування призведе до зниження українського експорту на суму близько $140-205 млн.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
RFI

Привіт від Каддафі: за що затримали Ніколя Саркозі

У чому підозрюють екс-президента Франції? Все почалося з 2011 року, коли син Муаммара Каддафі Саїф аль-Іслам зажадав від Саркозі повернути гроші, які Лівія виділяла йому на президентську кампанію. Йдеться про суму не менш ніж 50 млн євро (рос.).

Олеся Басараб, Братислава, для Європейської правди

Між новим урядом та перевиборами: куди ведуть масштабні протести у Словаччині

Колишній словацький прем'єр, який старанно створював собі імідж проєвропейського політика, зруйнував його однією заявою. Однак його відставка вже була не здатна заспокоїти протести. Словаки продовжують вимагати повного оновлення політичної системи.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter