Яценюк погрожує Росії відповіддю на ембарго проти українських товарів

Понеділок, 23 листопада 2015, 14:53
Версія для друку Коментарі

Прем'єр Арсеній Яценюк погрожує ввести відповідну заборону на ввезення російських продуктів, якщо РФ таки введе ембарго на українські продукти з 1 січня 2016 року.

Про це Яценюк заявив під час позачергового засідання уряду в понеділок.

"Хочу чітко зазначити, що російські погрози про введення ембарго проти українських товарів з 1 січня отримають аналогічну дзеркальну відповідь української влади", - попередив Яценюк.

"На кожне російське рішення про встановлення ембарго проти України, буде аналогічне українське рішення про встановлення ембарго проти Росії", - наголосив Яценюк.

Він попросив Мінекономіки, Мінфінансів, Державну фіскальну службу, МВС, Держприкордонслужбу вжити "невідкладно" заходів для імплементації цих рішень.

Як відомо, уряд РФ прийняв рішення ввести з 1 січня продембарго щодо України.

Українська правда.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Помста до Венеції доведе: Порошенко та ВР створюють нову проблему у відносинах з Європою

Києву достатньо просто затягнути час: наступний пленарний тиждень буде останнім перед тим, як спливе термін декларування. Це створить для України і особисто для Порошенка низку проблем у відносинах з Євросоюзом та США. Хоча у Києва є аргумент на свою користь...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter