У Греції знову протестують проти пенсійної реформи

Четвер, 03 грудня 2015, 12:26
Версія для друку Коментарі

Невдоволення реформами системи пенсійного забезпечення у Греції зростає.

Греки у четвер вийдуть на чергову акцію протесту проти запланованих урядом змін, передає Ekathimerini.

Повідомляється, що сьогодні на вулиці Афін вийдуть представники найбільших профспілок, працівники портів та офісні працівники, представники лівих та інших опозиційних сил.

Як відомо, Греція пішла на докорінну зміні системи  соціального забезпечення для того, щоб отримати фінансову допомогу від МВФ у розмірі 86 млрд євро.

На сьогодні уряд вже підвищив пенсійний вік, збільшив розмір страхового внеску на оздоровлення та відмінив можливість раннього виходу на пенсію.

Окрім того, грецький уряд повинен також об’єднати декілька пенсійних фондів і скоротити розмір додаткових пенсійних виплат.

Проте, як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас заявив, що його уряд зробить все для того, щоб пенсії більше не зменшувались

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter