Шведський аеропорт Skavsta частково евакуйований через загрозу вибуху

Неділя, 10 січня 2016, 14:18
Версія для друку Коментарі

В аеропорту Skavsta, що неподалік Стокгольма, через виявлення у багажі підозрілої речовини, схожої на вибухівку, оголошена часткова евакуація.

Про це повідомляє Svenska Dagbladet.

За інформацією видання, в аеропорту Skavsta була знайдена підозріла сумка, всередині якої виявлено вибухові речовини.

На місце події виїхала бригада саперів, проведена часткова евакуація пасажирів. 

Втім, за інформацією поліції, в цілому на роботу аеропорту інцидент не вплинув, серйозних змін у графіку авіарейсів не відбулося, проте деякі рейси прибувають з затримкою.

Пізніше стало відомо, що власницею підозрілої сумки є літня жінка, яку, за інформацією SVT, затримала поліція за звинуваченням у змові з метою масових руйнувань і порушенні законодавства про займисті та вибухонебезпечні речовини.

Раніше повідомлялося, що в ніч на четвер, 7 січня у Стокгольмі стався потужний вибух у житловому будинку, внаслідок якого поранення отримали до десяти людей.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter