Канцлер Австрії: майбутнє Шенгену під питанням

Неділя, 17 січня 2016, 12:47
Версія для друку Коментарі

Канцлер Австрії Вернер Файман виступив з різкими заявами щодо посилення міграційної політики його країни.

Так, в інтервʼю виданню Оsterreich, він повідомив про те, що на території Австрії деякі правила Шенгенської угоди "тимчасово припиняються" і поставив під сумнів майбутнє Шенгенської зони.

Він, зокрема, заявив про те, проблем из контролем потоку мігрантів ставлять під сумнів майбутнє Шенгену.

"Якщо Євросоюз не зможе захистити зовнішні кордони, то під питанням виявляється майбутнє Шенгену загалом. Кожна країна має сама подбати про безпку власних кордонів", - додав канцлер Австрії.

Файман повідовив про те, Австрія віднині, як і Німеччина буде посилено контролювати потік біженців на кордоні.

"Як і Німеччина, ми будемо посилено контролювати наш кордон і завертати біженців, - сказав він. - Кожен, хто до нас приїжджає, повинен проходити через посилену перевірку", - відзначив він.

Канцлер Австрії підкреслив, що дію шенгенських правил в Австрії потрібно "тимчасово припинити":

За його словами, "тим, у кого немає права на отримання статусу біженця або зовсім не подає заяву на отримання притулку, буде відмовлено у віʼїзді до країни".

Він також прокоментував призначення керівником австрійської поліції Ханса Петера Доскозіла. Канацлер Австрії вважає, що новопризанченик головний поліцейськи Австрії зможе "швидко навести лад на кордоні".

Раніше повідомлялося, що поліція Австрії повідомила, що протягом останніх 20 днів з країни через брехню про національність вислали близько 3000 мігрантів.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Посол України: у Чехії є серйозні побоювання щодо впливу РФ на внутрішню політику

Євген Перейбиніс: "Чеське законодавство забороняє брати участь у бойових діях у військових підрозділах інших держав. Втім, якщо йдеться про незаконні формування на території окупованої частини Донбасу, то тут чеські правоохоронці змушені застосовувати інші статті".

Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter