Польща прийняла "мільйон українців" – глава МВС

Понеділок, 21 березня 2016, 11:03
Версія для друку Коментарі

Міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Блащак заявляє, що "за деякими оцінками, Польща прийняла навіть мільйон" українців, які, зокрема, постраждали від війни на сході України.

Про це він повідомив в ефірі Польського радіо.

"Я також нагадаю, тому що ми про це забуваємо, і намагаюся завжди нагадувати про це моїм колегам, міністрам внутрішніх справ країн ЄС на зустрічах в Брюсселі, що Польща прийняла, за деякими оцінками, навіть мільйон наших сусідів з України, яких, безсумнівно, торкнулася війна через напад Росії на Україну", - підкреслив глава польського МВС.

Окрім того, коментуючи проблему мігрантів з країн Близького Сходу і Африки, міністр зазначив, що "необхідно пам'ятати про те, що люди з Близького Сходу не хочуть приїжджати до Польщі, надаючи перевагу Німеччині".

На його думку, це пов'язано з тим, що "ці люди частково є біженцями, але частково це люди, які їдуть в Європу, щоб покращити свої побутові умови". Блащак також додав, що Польща буде перевіряти особу кожного біженця, якого буде приймати на своїй території.

"Я вже багато разів говорив прем'єр-міністру Польщі Беаті Шидло, що ми не наражатимемо Польщу на небезпеку, пов'язану з тим, що хтось, використовуючи ситуацію, зможе загрожувати Польщі та полякам", - підкреслив глава МВС Польщі.

Нагадаємо, 19 січня 2016 року, виступаючи у Європарламенті, прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло заявила, що країна прийняла "близько мільйона біженців з України".

Заяву польського прем'єра розкритикували як польські ЗМІ, так і посольство України у Польщі.

Так, за офіційною статистикою, протягом 2015 року Польща надала статус біженця двом громадянам України.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

РФ до осені чекають: стала відомою схема зняття санкцій з Росії в ПАРЄ

"Європейська правда" з’ясувала схему, за якою санкції з росіян можуть бути зняті вже у першій половині поточного року. Та одразу зазначимо: ці події не дають приводу для песимізму. Попри фінансовий шантаж з боку РФ, ми маємо всі підстави розраховувати на перемогу і в цій битві...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter