Польща прийняла "мільйон українців" – глава МВС

Понеділок, 21 березня 2016, 11:03
Версія для друку Коментарі

Міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Блащак заявляє, що "за деякими оцінками, Польща прийняла навіть мільйон" українців, які, зокрема, постраждали від війни на сході України.

Про це він повідомив в ефірі Польського радіо.

"Я також нагадаю, тому що ми про це забуваємо, і намагаюся завжди нагадувати про це моїм колегам, міністрам внутрішніх справ країн ЄС на зустрічах в Брюсселі, що Польща прийняла, за деякими оцінками, навіть мільйон наших сусідів з України, яких, безсумнівно, торкнулася війна через напад Росії на Україну", - підкреслив глава польського МВС.

Окрім того, коментуючи проблему мігрантів з країн Близького Сходу і Африки, міністр зазначив, що "необхідно пам'ятати про те, що люди з Близького Сходу не хочуть приїжджати до Польщі, надаючи перевагу Німеччині".

На його думку, це пов'язано з тим, що "ці люди частково є біженцями, але частково це люди, які їдуть в Європу, щоб покращити свої побутові умови". Блащак також додав, що Польща буде перевіряти особу кожного біженця, якого буде приймати на своїй території.

"Я вже багато разів говорив прем'єр-міністру Польщі Беаті Шидло, що ми не наражатимемо Польщу на небезпеку, пов'язану з тим, що хтось, використовуючи ситуацію, зможе загрожувати Польщі та полякам", - підкреслив глава МВС Польщі.

Нагадаємо, 19 січня 2016 року, виступаючи у Європарламенті, прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло заявила, що країна прийняла "близько мільйона біженців з України".

Заяву польського прем'єра розкритикували як польські ЗМІ, так і посольство України у Польщі.

Так, за офіційною статистикою, протягом 2015 року Польща надала статус біженця двом громадянам України.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter