Лавров каже, що НАТО шукає собі ворога для надання сенсу своєму існуванню

Четвер, 14 квітня 2016, 09:59
Версія для друку Коментарі

Росія не дозволить НАТО втягнути себе в безглузде протистояння.

Про це заявив міністр закордонних справ Сергій Лавров РФ під час лекції в МЗС Монголії, повідомляє "РИА Новости".

"Ми спостерігаємо безпрецедентне від закінчення "холодної війни" нарощування військової активності, присутності НАТО на так званому Східному фланзі альянсу з метою створення військово-політичного тиску на Росію для стримування. Все це супроводжується агресивною пропагандистською кампанією з демонізації Росії", — сказав він.

За словами Лаврова, НАТО "зайнято пошуком ворога для додання сенсу своєму подальшому існуванню".

"Переконані, що розумної альтернативи взаємовигідному загальноєвропейському співробітництву у сфері безпеки на основі принципу неподільності безпеки з опорою на міжнародне право не існує", — підкреслив Лавров.

Раніше повідомлялося, що засідання Ради Росія-НАТО відбудеться 20 квітня вперше з 2014 року. Генсек НАТО Єнс Столтенберг однак наголосив, що повернення до справ до як зазвичай не буде доки Росія не почне поважати міжнародне право.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Brexit зупинився на кордоні: як проблема Північної Ірландії ламає переговори Великої Британії та ЄС

По обидва боки ірландського кордону є політики та активісти, які сподіваються на відновлення об’єднаної Ірландії. На думку колишнього міністра юстиції Ірландії Майкла МакДауела, ще 10 років тому він не міг уявити об’єднану Ірландію, але сьогодні готовий сказати "можливо"...

Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter