Лавров каже, що НАТО шукає собі ворога для надання сенсу своєму існуванню

Четвер, 14 квітня 2016, 09:59
Версія для друку Коментарі

Росія не дозволить НАТО втягнути себе в безглузде протистояння.

Про це заявив міністр закордонних справ Сергій Лавров РФ під час лекції в МЗС Монголії, повідомляє "РИА Новости".

"Ми спостерігаємо безпрецедентне від закінчення "холодної війни" нарощування військової активності, присутності НАТО на так званому Східному фланзі альянсу з метою створення військово-політичного тиску на Росію для стримування. Все це супроводжується агресивною пропагандистською кампанією з демонізації Росії", — сказав він.

За словами Лаврова, НАТО "зайнято пошуком ворога для додання сенсу своєму подальшому існуванню".

"Переконані, що розумної альтернативи взаємовигідному загальноєвропейському співробітництву у сфері безпеки на основі принципу неподільності безпеки з опорою на міжнародне право не існує", — підкреслив Лавров.

Раніше повідомлялося, що засідання Ради Росія-НАТО відбудеться 20 квітня вперше з 2014 року. Генсек НАТО Єнс Столтенберг однак наголосив, що повернення до справ до як зазвичай не буде доки Росія не почне поважати міжнародне право.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Центр "Нова Європа"

Достукатися до ЄС: навіщо Україні дискусія про майбутнє Європи

Лідери ЄС розпочали дебати щодо майбутнього Євросоюзу, його цілей, очікувань та потреб. Якщо Україна хоче, аби її інтереси також бралися до уваги у розбудові європейського дому, то потрібно передусім заявити про них. Тому Київ просто зобов’язаний порушити монополію країн-членів ЄС говорити про майбутнє Європи.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter