Майже 40% поляків проти надання притулку українським мігрантам

П'ятниця, 27 травня 2016, 10:41
Версія для друку Коментарі

Ставлення поляків до прийому можливих мігрантів з України погіршилося.

Про це свідчать дані опитування центру дослідження громадської думки CBOS, повідомляє Польське радіо.

За даними опитування, у травні 2016 року надання притулку потенційним мігрантам з України підтримує 57% опитаних, тоді як 37% висловилися проти.

Таким чином, відсоток тих, хто проти мігрантів з України, є найвищим від серпня 2015 року, коли проти прийому мігрантів з України висловилися 19% поляків.

Видання відзначає, що абсолютно проти надання притулку українцям - найменш заможні поляки. Чим вищими є доходи, тим частіше ставлення до прийому можливих прохачів притулку з України є позитивним.

Також цікавим є те, що чим вищий рівень освіти, тим більшою є підтримка мігрантів з України – від 44% поляків з середньою освітою до 73% з вищою освітою.

За словами експертів, скептичне ставлення пояснюється тим, що особи з нижчою освітою можуть бачити у мігрантах з України конкурентів, які погіршать їхню ситуацію на ринку праці.

Це підтверджують 42% польських безробітних респондентів, які твердо проти прийому в Польщі українців. 

Раніше повідомлялося, більше половини, 55%, поляків вважає, що Польща не повинна приймати мігрантів та біженців.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter