Глава МЗС Польщі відповів Штайнмаєру на критику навчань НАТО на Сході Європи

Неділя, 19 червня 2016, 15:27
Версія для друку Коментарі

Слова глави МЗС Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра, який розкритикував військові навчання за участю країн НАТО в Східній Європі, є свідченням подвійного підходу, який звучить з Берліна щодо теми безпеки східного флангу альянса.

Про це заявив польський міністр іноземних справ Вітольд Ващиковський в інтерв’ю телеканалу TVN24.

"На це я відповідаю: Франк-Вальтер, ти маєш декілька площин для переговорів з Росією. Нормандський і мінський формати, де говорять про ситуацію на сході України (за участю України, Росії, Франції і Німеччини). Штайнмайєр зараз головує в ОБСЄ упродовж року, оскільки Німеччина головує в організації. Є багато площин, хто забороняє вести переговори з Росією?", - сказав Ващиковський.

За його словами, частина уряду Німеччини надсилає військових на навчання Anakonda-2016, які тренуються і горді тим, що показують як захищати Польщу і вперше беруть участь в оборонних місіях в Польщі.

"Натомість інша частина уряду ставить це під сумнів і запитує: чи варто махати шаблею і їздити танками біля російського кордону", - додав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування для України: як повторити успіх естонської реформи

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter