Глава МЗС Польщі відповів Штайнмаєру на критику навчань НАТО на Сході Європи

Неділя, 19 червня 2016, 15:27
Версія для друку Коментарі

Слова глави МЗС Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра, який розкритикував військові навчання за участю країн НАТО в Східній Європі, є свідченням подвійного підходу, який звучить з Берліна щодо теми безпеки східного флангу альянса.

Про це заявив польський міністр іноземних справ Вітольд Ващиковський в інтерв’ю телеканалу TVN24.

"На це я відповідаю: Франк-Вальтер, ти маєш декілька площин для переговорів з Росією. Нормандський і мінський формати, де говорять про ситуацію на сході України (за участю України, Росії, Франції і Німеччини). Штайнмайєр зараз головує в ОБСЄ упродовж року, оскільки Німеччина головує в організації. Є багато площин, хто забороняє вести переговори з Росією?", - сказав Ващиковський.

За його словами, частина уряду Німеччини надсилає військових на навчання Anakonda-2016, які тренуються і горді тим, що показують як захищати Польщу і вперше беруть участь в оборонних місіях в Польщі.

"Натомість інша частина уряду ставить це під сумнів і запитує: чи варто махати шаблею і їздити танками біля російського кордону", - додав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter