Грузія може отримати безвізовий режим наприкінці вересня - Штайнмаєр

П'ятниця, 01 липня 2016, 13:03
Версія для друку Коментарі

Запровадження безвізового режиму між ЄС та Грузією, ймовірно, відбудеться в другій половині вересня.

Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр під час візиту до країни, передає "Грузія Онлайн".

"В Німеччині та Європі ми робимо максимум, щоб процес візової лібералізації завершився швидко. Це залежить не тільки від Німеччини і це пов'язано з певними процедурами", - зауважив він.

"Сподіваюся, що ці процедури завершаться до кінця липня, а логічне завершення візової лібералізації слід очікувати в у другій половині вересня", - наголосив Штайнмаєр.

Нагадаємо, раніше  Комітет закордонних справ Європарламенту визнав, що ЄС повинен лібералізувати візовий режим для громадян Грузії, так як країна виконала всі вимоги.

Водночас ЗМІ повідомляли, що в Європарламенті до жовтня не планується обговорення питання візової лібералізації для Грузії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter