Грузія може отримати безвізовий режим наприкінці вересня - Штайнмаєр

П'ятниця, 01 липня 2016, 13:03
Версія для друку Коментарі

Запровадження безвізового режиму між ЄС та Грузією, ймовірно, відбудеться в другій половині вересня.

Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр під час візиту до країни, передає "Грузія Онлайн".

"В Німеччині та Європі ми робимо максимум, щоб процес візової лібералізації завершився швидко. Це залежить не тільки від Німеччини і це пов'язано з певними процедурами", - зауважив він.

"Сподіваюся, що ці процедури завершаться до кінця липня, а логічне завершення візової лібералізації слід очікувати в у другій половині вересня", - наголосив Штайнмаєр.

Нагадаємо, раніше  Комітет закордонних справ Європарламенту визнав, що ЄС повинен лібералізувати візовий режим для громадян Грузії, так як країна виконала всі вимоги.

Водночас ЗМІ повідомляли, що в Європарламенті до жовтня не планується обговорення питання візової лібералізації для Грузії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter