Могеріні: повний вступ у силу асоціації Україна-ЄС лишається головним пріоритетом

Середа, 20 липня 2016, 13:27
Версія для друку Коментарі

Ратифікація і повний вступ у силу Угоди про асоціацію між Україною та ЄС лишається головним пріоритетом.

Про це заявила високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні під час зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, йдеться у повідомленні європейської зовнішньополітичної служби.

"Високий представник скористалася нагодою, щоб запевнити прем'єр-міністра, а через нього український народ, що ратифікація і повни вступ в силу Угоди про асоціацію Україна-ЄС залишається головним пріоритетом" - йдеться у повідомленні.

За словами Могеріні, рішення поточної ситуації (Нідерланди не завершили ратифікацію через референдум, на якому жителі проголосували проти асоціації – ред.) розшукується, як вже було оголошено Європейською Радою в червні.

Як повідомили у Кабміні за результатами зустрічі Гройсмана і Могеріні сторони домовилися провести наприкінці 2016 року засідання Ради асоціації Україна-ЄС, співголовами якої є український прем’єр і очільниця європейської дипломатії.

"Ми маємо докласти спільних зусиль, щоб наповнити наступне засідання Ради асоціації реальним і конкретним змістом", - наголосив Гройсман.

Як зазначили в європейській зовнішньополітичній службі,це була перша зустріч Володимира Гройсмана і Федеріки Могеріні з часу його призначення прем’єр-міністром у квітні цього року.

Високий представник особливо високо оцінила те, що боротьба з корупцією залишається в центрі процесу реформ і реалізації програми уряду.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter