Могеріні: повний вступ у силу асоціації Україна-ЄС лишається головним пріоритетом

Середа, 20 липня 2016, 13:27
Версія для друку Коментарі

Ратифікація і повний вступ у силу Угоди про асоціацію між Україною та ЄС лишається головним пріоритетом.

Про це заявила високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні під час зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, йдеться у повідомленні європейської зовнішньополітичної служби.

"Високий представник скористалася нагодою, щоб запевнити прем'єр-міністра, а через нього український народ, що ратифікація і повни вступ в силу Угоди про асоціацію Україна-ЄС залишається головним пріоритетом" - йдеться у повідомленні.

За словами Могеріні, рішення поточної ситуації (Нідерланди не завершили ратифікацію через референдум, на якому жителі проголосували проти асоціації – ред.) розшукується, як вже було оголошено Європейською Радою в червні.

Як повідомили у Кабміні за результатами зустрічі Гройсмана і Могеріні сторони домовилися провести наприкінці 2016 року засідання Ради асоціації Україна-ЄС, співголовами якої є український прем’єр і очільниця європейської дипломатії.

"Ми маємо докласти спільних зусиль, щоб наповнити наступне засідання Ради асоціації реальним і конкретним змістом", - наголосив Гройсман.

Як зазначили в європейській зовнішньополітичній службі,це була перша зустріч Володимира Гройсмана і Федеріки Могеріні з часу його призначення прем’єр-міністром у квітні цього року.

Високий представник особливо високо оцінила те, що боротьба з корупцією залишається в центрі процесу реформ і реалізації програми уряду.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter