Депутатів парламенту Чехії запросили на відкриття фейкового "консульства ДНР"

Вівторок, 30 серпня 2016, 13:15
Версія для друку Коментарі

Депутати парламенту Чехії отримали запрошення на відкриття "Представницького центру ДНР" в Чехії, яке відбудеться у місті Острава.

Про це йдеться у статті "Дипломати з автоматом": як донецькі сепаратисти створюють міф про своє консульство в ЄС".

Запрошення отримали навіть ті, хто точно не підтримає виставу у виконанні прибічників сепаратистів. Серед них – Марек Женішек, депутат чеського парламенту, один з близьких соратників Карла Шварценберга та перший заступник глави партії Шварценберга ТОП-09.

Женішек опублікував запрошення не своїй сторінці у Facebook. Воно підписане громадянкою Чехії Нелою Ліскової, яка називає себе "почесний консул ДНР".

Ліскова є одним із трьох засновників фейкового "почесного консульства", яке насправді є звичайною громадською спілкою.

Депутат Женішек вимагає затримати "представників ДНР", щойно вони з’являться на публіці.

"Якщо цю фальшиву презентацію відвідає представник "уряду" так званої "ДНР", як вони обіцяють у запрошенні, то цю людина треба видати українській владі", – заявив він.

Як повідомлялося, в МЗС Чехії заявили, що "самозвана Донецька Народна Республіка не може мати акредитованого дипломатичного представництва у Чеській Республіці".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter