Депутатів парламенту Чехії запросили на відкриття фейкового "консульства ДНР"

Вівторок, 30 серпня 2016, 13:15
Версія для друку Коментарі

Депутати парламенту Чехії отримали запрошення на відкриття "Представницького центру ДНР" в Чехії, яке відбудеться у місті Острава.

Про це йдеться у статті "Дипломати з автоматом": як донецькі сепаратисти створюють міф про своє консульство в ЄС".

Запрошення отримали навіть ті, хто точно не підтримає виставу у виконанні прибічників сепаратистів. Серед них – Марек Женішек, депутат чеського парламенту, один з близьких соратників Карла Шварценберга та перший заступник глави партії Шварценберга ТОП-09.

Женішек опублікував запрошення не своїй сторінці у Facebook. Воно підписане громадянкою Чехії Нелою Ліскової, яка називає себе "почесний консул ДНР".

Ліскова є одним із трьох засновників фейкового "почесного консульства", яке насправді є звичайною громадською спілкою.

Депутат Женішек вимагає затримати "представників ДНР", щойно вони з’являться на публіці.

"Якщо цю фальшиву презентацію відвідає представник "уряду" так званої "ДНР", як вони обіцяють у запрошенні, то цю людина треба видати українській владі", – заявив він.

Як повідомлялося, в МЗС Чехії заявили, що "самозвана Донецька Народна Республіка не може мати акредитованого дипломатичного представництва у Чеській Республіці".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter