ЄС виділяє Молдові 15 млн євро на реформу держуправління

Понеділок, 26 вересня 2016, 14:19
Версія для друку Коментарі

Європейський Союз виділяє Молдові 15 млн євро на реформу державного управління.

Про це повідомляє Publika.md.

Угода була підписана в Кишиневі єврокомісаром з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнесом Ганом та прем'єр-міністром Молдови Павлом Філіпом.

Як заявив єврокомісар, владі Молдови вдалося забезпечити політичну стабільність в країні, а підтримка ЄС допоможе уникнути в майбутньому дострокових парламентських виборів.

"Я радий, що політична ситуація в країні стабільна, це дуже важливо для подальшого розвитку республіки. Через кілька років - після чергових виборів - громадяни зможуть самі оцінити результати", - зазначив Ган.

Філіп, у свою чергу, заявив, що підтримка ЄС сприятиме послідовному впровадженню реформ, передбачених Угодою про асоціацію.

"Я запевнив пана комісара в рішучості уряду використати допомогу Євросоюзу прозоро і ефективно", - сказав прем'єр-міністр Молдови.

Нагадаємо, нещодавно  Європейська рахункова палата заявляла, що багатомільйонна фінансова підтримка, яку ЄС надає Молдові, "має лише обмежений ефект" і не сприяє в повній мірі зміцненню національних державних інститутів.

Серед всіх  держав, що є східними сусідами Євросоюзу, Молдова отримує від Брюсселя найбільший об'єм фінансової допомоги на душу населення. Так, з 2007 року Кишиневу було перераховано близько 782 млн євро.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter