ЄС виділяє Молдові 15 млн євро на реформу держуправління

Понеділок, 26 вересня 2016, 14:19
Версія для друку Коментарі

Європейський Союз виділяє Молдові 15 млн євро на реформу державного управління.

Про це повідомляє Publika.md.

Угода була підписана в Кишиневі єврокомісаром з питань розширення та європейської політики сусідства Йоганнесом Ганом та прем'єр-міністром Молдови Павлом Філіпом.

Як заявив єврокомісар, владі Молдови вдалося забезпечити політичну стабільність в країні, а підтримка ЄС допоможе уникнути в майбутньому дострокових парламентських виборів.

"Я радий, що політична ситуація в країні стабільна, це дуже важливо для подальшого розвитку республіки. Через кілька років - після чергових виборів - громадяни зможуть самі оцінити результати", - зазначив Ган.

Філіп, у свою чергу, заявив, що підтримка ЄС сприятиме послідовному впровадженню реформ, передбачених Угодою про асоціацію.

"Я запевнив пана комісара в рішучості уряду використати допомогу Євросоюзу прозоро і ефективно", - сказав прем'єр-міністр Молдови.

Нагадаємо, нещодавно  Європейська рахункова палата заявляла, що багатомільйонна фінансова підтримка, яку ЄС надає Молдові, "має лише обмежений ефект" і не сприяє в повній мірі зміцненню національних державних інститутів.

Серед всіх  держав, що є східними сусідами Євросоюзу, Молдова отримує від Брюсселя найбільший об'єм фінансової допомоги на душу населення. Так, з 2007 року Кишиневу було перераховано близько 782 млн євро.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter