У Польщі створено Раду історичної дипломатії при МЗС

Понеділок, 26 вересня 2016, 18:21
Версія для друку Коментарі

При Міністерстві закордонних справ Польщі створено Раду історичної дипломатії, яка буде популяризувати історію Польщі серед закордонної аудиторії. 

Про це повідомляє Польське Радіо.

"У польському випадку важливо, аби ми просто боролися за правдиву інформацію, за правдиве озвучення різних подій", -  заявив заступник міністра закордонних справ Ян Дзєдзічак, яки керує роботою Ради.

Темою першого засідання Ради історичної дипломатії стали польсько-українські взаємини. 

"Цього року ми відзначаємо 25-ти ліття відродження української держави, 25-ти ліття встановлення дипломатичних відносин між Польщею і Незалежною Україною. Я хочу наголосити, що це саме Польща першою визнала Незалежність України", - сказав секретар Ради Кшиштоф Стжалка.

"Але, ми також маємо складні справи історичного діалогу, які стосуються різних сфер нашої сучасної історії, історії 20-го століття", - додав Стежалка.

Рада історичної дипломатії планує створення нагороди міністра закордонних справ для найкращих робіт як польською, так і іншими мовами, що стосуються польської історії. 

Нагадаємо, нещодавно міністри закордонних справ України та Польщі Павло Клімкін та Вітольд Ващиковський домовилися про сприяння в організації спільної роботи істориків двох країн щодо вивчення подій, що сталися на Волині в роки Другої світової війни.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter