Україна і НАТО підписали угоду про охорону інформації з обмеженим доступом

Середа, 28 вересня 2016, 13:00
Версія для друку Коментарі

Між урядом України та НАТО підписано угоду про охорону інформації з обмеженим доступом.

Про це повідомляє УНІАН.

Угода деталізує процедури взаємної охорони інформації з обмеженим доступом, передбачені загальною Угодою про безпеку між Україною і НАТО від 1995 року, та має наблизити відповідні національні процедури до натівських стандартів.

Церемонія підписання міжнародної угоди відбулася в Києві у рамках візиту до України делегації НАТО на чолі з директором офісу безпеки Альянсу Тоддом Брауном. Від імені українського уряду документ підписав голова СБУ Василь Грицак.

"Підписання угоди - це ще один крок для поглиблення співпраці між Україною та НАТО", - сказав Грицак.

Він також зазначив, що СБУ сьогодні активно реформується з врахуванням досвіду НАТО та додав, що концепція реформування, перебуває на розгляді РНБО.

Крім того, у Національній академії СБУ заплановано відкриття циклу навчальних курсів з реформування служб безпеки, організованих Міжнародним секретаріатом НАТО.

"Передбачається, що до кінця року іноземні партнери поділяться своїм досвідом з удосконалення законодавства у сфері безпеки і оборони, реалізації заходів реформування, комунікації із суспільством", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко направив до НАТО офіційний лист з проханням включити Україну у Програму розширених можливостей (Enhanced Opportunities Programme).

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter