Україна і НАТО підписали угоду про охорону інформації з обмеженим доступом

Середа, 28 вересня 2016, 13:00
Версія для друку Коментарі

Між урядом України та НАТО підписано угоду про охорону інформації з обмеженим доступом.

Про це повідомляє УНІАН.

Угода деталізує процедури взаємної охорони інформації з обмеженим доступом, передбачені загальною Угодою про безпеку між Україною і НАТО від 1995 року, та має наблизити відповідні національні процедури до натівських стандартів.

Церемонія підписання міжнародної угоди відбулася в Києві у рамках візиту до України делегації НАТО на чолі з директором офісу безпеки Альянсу Тоддом Брауном. Від імені українського уряду документ підписав голова СБУ Василь Грицак.

"Підписання угоди - це ще один крок для поглиблення співпраці між Україною та НАТО", - сказав Грицак.

Він також зазначив, що СБУ сьогодні активно реформується з врахуванням досвіду НАТО та додав, що концепція реформування, перебуває на розгляді РНБО.

Крім того, у Національній академії СБУ заплановано відкриття циклу навчальних курсів з реформування служб безпеки, організованих Міжнародним секретаріатом НАТО.

"Передбачається, що до кінця року іноземні партнери поділяться своїм досвідом з удосконалення законодавства у сфері безпеки і оборони, реалізації заходів реформування, комунікації із суспільством", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко направив до НАТО офіційний лист з проханням включити Україну у Програму розширених можливостей (Enhanced Opportunities Programme).

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter