Депутат Гринів відкликає скандальні поправки до закону про е-декларування

Понеділок, 03 жовтня 2016, 19:24
Версія для друку Коментарі

Керівник парламентської фракції партії "Блок Петра Порошенко" Ігор Гринів відкликає резонансний проект закону про зміни до закону України "Про запобігання корупції" щодо запобігання злочинів проти життя та здоров'я особи і проти власності.

Про це Гринів написав на своїй сторінці у Facebook.

"Мав складну розмову з президентом внесених поправок в закон України "Про запобігання корупції" щодо запобігання злочинів проти життя та здоров'я особи і проти власності. Я і надалі залишаюся при своїй думці, що цей закон потребує доопрацювання і змін. Але врахував дискусію з президентом і відкличу цей законопроект", - написав Гринів.

Він також зазначив, що відкликає законопроект зважаючи на резонанс, який викликала в суспільстві ця законодавча ініціатива.

Нагадаємо, 30 вересня Гринів зареєстрував у Верховній Раді законопроект №5192, яким пропонував внести зміни в закон України "Про запобігання корупції" щодо запобігання злочинів проти життя та здоров'я особи та проти їх власності.

Змінами пропонувалося встановити, що відомості у декларації про цінне рухоме майно, вартість і суму отриманих подарунків, наявних грошових активах, у тому числі готівки, гроші, позичені третім особам, фінансові зобов'язання, витрати будуть ставитися до інформації з обмеженим доступом і не підлягають оприлюдненню.

Доступ до таких відомостей, згідно з пропозиціями депутата, потрібно було залишити спеціально уповноваженим органам у сфері запобігання та протидії корупції.

У понеділок, 3 жовтня, активісти провели під стінами Ради пікет з вимогою не саботувати боротьбу з корупцією в державі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter