Депутат Гринів відкликає скандальні поправки до закону про е-декларування

Понеділок, 03 жовтня 2016, 19:24
Версія для друку Коментарі

Керівник парламентської фракції партії "Блок Петра Порошенко" Ігор Гринів відкликає резонансний проект закону про зміни до закону України "Про запобігання корупції" щодо запобігання злочинів проти життя та здоров'я особи і проти власності.

Про це Гринів написав на своїй сторінці у Facebook.

"Мав складну розмову з президентом внесених поправок в закон України "Про запобігання корупції" щодо запобігання злочинів проти життя та здоров'я особи і проти власності. Я і надалі залишаюся при своїй думці, що цей закон потребує доопрацювання і змін. Але врахував дискусію з президентом і відкличу цей законопроект", - написав Гринів.

Він також зазначив, що відкликає законопроект зважаючи на резонанс, який викликала в суспільстві ця законодавча ініціатива.

Нагадаємо, 30 вересня Гринів зареєстрував у Верховній Раді законопроект №5192, яким пропонував внести зміни в закон України "Про запобігання корупції" щодо запобігання злочинів проти життя та здоров'я особи та проти їх власності.

Змінами пропонувалося встановити, що відомості у декларації про цінне рухоме майно, вартість і суму отриманих подарунків, наявних грошових активах, у тому числі готівки, гроші, позичені третім особам, фінансові зобов'язання, витрати будуть ставитися до інформації з обмеженим доступом і не підлягають оприлюдненню.

Доступ до таких відомостей, згідно з пропозиціями депутата, потрібно було залишити спеціально уповноваженим органам у сфері запобігання та протидії корупції.

У понеділок, 3 жовтня, активісти провели під стінами Ради пікет з вимогою не саботувати боротьбу з корупцією в державі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Алан Дункан, міністр у справах Європи та Америки (Велика Британія)

Британія та Східне партнерство: спільні цілі в добу нових викликів

Наше партнерство залишилося непохитним. Вихід Британії з Євросоюзу не змінить наших спільних цілей і пріоритетів зі східними сусідами, ми продовжимо працювати разом із союзниками та друзями по всій Європі, щоб втілити їх у життя.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Лаагрі-Київ

Досвід адмінреформи для України: як звільнити більшість мерів, не зруйнувавши державу

Україна часто скаржиться на урбанізацію та "вимирання" сіл, особливо в депресивних регіонах. Якщо молодь не бачить перспектив у рідному селі, вона їде поза очі – в обласний центр, до столиці, куди завгодно. В Естонії проблема ще глибша, але з нею впоралися...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter