Депутат Гринів відкликає скандальні поправки до закону про е-декларування

Понеділок, 03 жовтня 2016, 19:24
Версія для друку Коментарі

Керівник парламентської фракції партії "Блок Петра Порошенко" Ігор Гринів відкликає резонансний проект закону про зміни до закону України "Про запобігання корупції" щодо запобігання злочинів проти життя та здоров'я особи і проти власності.

Про це Гринів написав на своїй сторінці у Facebook.

"Мав складну розмову з президентом внесених поправок в закон України "Про запобігання корупції" щодо запобігання злочинів проти життя та здоров'я особи і проти власності. Я і надалі залишаюся при своїй думці, що цей закон потребує доопрацювання і змін. Але врахував дискусію з президентом і відкличу цей законопроект", - написав Гринів.

Він також зазначив, що відкликає законопроект зважаючи на резонанс, який викликала в суспільстві ця законодавча ініціатива.

Нагадаємо, 30 вересня Гринів зареєстрував у Верховній Раді законопроект №5192, яким пропонував внести зміни в закон України "Про запобігання корупції" щодо запобігання злочинів проти життя та здоров'я особи та проти їх власності.

Змінами пропонувалося встановити, що відомості у декларації про цінне рухоме майно, вартість і суму отриманих подарунків, наявних грошових активах, у тому числі готівки, гроші, позичені третім особам, фінансові зобов'язання, витрати будуть ставитися до інформації з обмеженим доступом і не підлягають оприлюдненню.

Доступ до таких відомостей, згідно з пропозиціями депутата, потрібно було залишити спеціально уповноваженим органам у сфері запобігання та протидії корупції.

У понеділок, 3 жовтня, активісти провели під стінами Ради пікет з вимогою не саботувати боротьбу з корупцією в державі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter