Європарламент проголосував за механізм призупинення безвізу

Четвер, 15 грудня 2016, 13:34
Версія для друку Коментарі

Європарламент проголосував за  законопроект щодо впровадження механізму призупинення безвізового режиму ЄС з третіми країнами.

Голосування відбулося на засіданні Європарламенту 15 грудня.

За проголосували 485 депутатів, 132 були проти, утрималися 21.

Відповідно до нових правил, безвізовий режим з третіми країнами може бути призупинено в одному або кількох випадках:

-        істотне збільшення числа громадян країни, яким відмовляють у в’їзді або які залишаються на території ЄС довше ніж обумовлено

-        істотне збільшення необґрунтованих клопотань про надання притулку,

-        зменшення співробітництва з реадмісії (повернення мігрантів), або

-        збільшення ризиків або безпосередня загроза державній політиці або внутрішній безпеці, пов'язаназ громадянами третіх країн.

Минулого тижня Комітет постійних представників країн ЄС (Coreper) затвердив від імені Ради ЄС компромісний текст, погоджений з Європейським парламентом, щодо механізму призупинення безвізового режиму, без якого поки неможливе скасування віз для України.

Законопроект щодо впровадження механізму призупинення безвізового режиму ЄС з третіми країнами затвердив також ключовий Комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ (LIBE).

Як повідомлялося, запроваджуючи новий безвізовий запобіжник, ЄС передбачив можливість призупинити дію безвізового режиму у разі, якщо країна зробить розворот у реформах.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter