Керрі закликав РФ до співпраці заради виконання Мінських угод

Вівторок, 06 грудня 2016, 20:41
Версія для друку Коментарі

Держсекретар США Джон Керрі закликав Росію до співпраці з метою виконання Мінських домовленостей.

Про це він заявив після першого дня зустрічі глав МЗС країн НАТО у Брюсселі, повідомляє кореспондент Європейської правди.

"Завтра на засіданні Комісії Україна-НАТО ми підтвердимо і заявимо про нашу підтримку демократичному руху України" - сказав він.

"Ми не визнаємо анексію Криму і агресію на сході України. Я закликаю Росію до співпраці заради виконання Мінських угод" - наголосив Керрі.

Крім того, за словами держсекретаря, на зустрічі міністри підтвердили відданість зміцнення оборони на сході альянсу, а також обговорили заходи щодо протидії "Ісламській державі" і міграції.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...

Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter