Генсек НАТО вкотре висловив підтримку економічних санкцій ЄС проти РФ

Середа, 07 грудня 2016, 15:10
Версія для друку Коментарі

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберге вкотре наголосив на тому, що він підтримує рішення ЄС продовжувати економічні санкції проти РФ.

Про це він повідомив на прес-конференції у Брюсселі.

Відповідаючи на питання російського журналіста щодо того, чи підтримує НАТО можливе продовження економічних санкцій ЄС проти РФ, Столтенберг зазначив, що лише представники ЄС мають право коментувати такі рішення, проте вкотре наголосив на тому, що він підтримує курс на продовження економічних санкцій ЄС проти РФ.

"… Я вкотре повторю, що рішення ЄС про продовження економічних санкцій проти Росії є правильним рішенням", – наголосив Столтенберг.

Як повідомлялося раніше, економічні санкції проти Росії можуть бути продовжені у грудні. Відповідне рішення ЄС може ухвалити вже на найближчому саміті ЄС, який має відбутися 15 грудня.

Втім, президент Європейської ради Дональд Туск раніше висловив сподівання на продовження санкцій ще до саміту ЄС у грудні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...

Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter