Військова загроза з боку РФ щодо Данії є реальною - Міноборони

П'ятниця, 13 січня 2017, 20:53
Версія для друку Коментарі

Міністр оборони Данії Клаус Йорт Фредеріксен вважає, що побоювання з приводу військової загрози з боку Росії є цілком виправдані та наголошує на необхідності переозброєння для країни, щоб разом із НАТО протистояти РФ.

Про це повідомляє Berlingske Media.

Фредеріксен заявив, що агресивна політика президента РФ Володимира Путіна є дуже серйозною і страшною загрозою безпосередньо щодо Данії.

"Ми (у Данії - Ред.) повинні зрозуміти для себе, що ми всі - під загрозою. І ми повинні діяти", - сказав він, наголосивши на необхідності збільшити військові витрати.

За його словами, зараз повертаються ті часи, коли Данія має зміцнитися у військовому відношенні та активізувати зусилля в НАТО, щоб мати можливість "втримати росіян від нападу".

Раніше повідомлялося, що Данія готова збільшити військові витрати на національну безпеку, як того вимагає НАТО.

Нагадаємо, у новій довгостроковій оцінці ризиків оборонної розвідки Данії йшлося, що кібератаки, терористи-одинаки і російська агресія є одними з найбільших загроз для Данії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...

Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter