Військова загроза з боку РФ щодо Данії є реальною - Міноборони

П'ятниця, 13 січня 2017, 20:53
Версія для друку Коментарі

Міністр оборони Данії Клаус Йорт Фредеріксен вважає, що побоювання з приводу військової загрози з боку Росії є цілком виправдані та наголошує на необхідності переозброєння для країни, щоб разом із НАТО протистояти РФ.

Про це повідомляє Berlingske Media.

Фредеріксен заявив, що агресивна політика президента РФ Володимира Путіна є дуже серйозною і страшною загрозою безпосередньо щодо Данії.

"Ми (у Данії - Ред.) повинні зрозуміти для себе, що ми всі - під загрозою. І ми повинні діяти", - сказав він, наголосивши на необхідності збільшити військові витрати.

За його словами, зараз повертаються ті часи, коли Данія має зміцнитися у військовому відношенні та активізувати зусилля в НАТО, щоб мати можливість "втримати росіян від нападу".

Раніше повідомлялося, що Данія готова збільшити військові витрати на національну безпеку, як того вимагає НАТО.

Нагадаємо, у новій довгостроковій оцінці ризиків оборонної розвідки Данії йшлося, що кібератаки, терористи-одинаки і російська агресія є одними з найбільших загроз для Данії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter