Військова загроза з боку РФ щодо Данії є реальною - Міноборони

П'ятниця, 13 січня 2017, 20:53
Версія для друку Коментарі

Міністр оборони Данії Клаус Йорт Фредеріксен вважає, що побоювання з приводу військової загрози з боку Росії є цілком виправдані та наголошує на необхідності переозброєння для країни, щоб разом із НАТО протистояти РФ.

Про це повідомляє Berlingske Media.

Фредеріксен заявив, що агресивна політика президента РФ Володимира Путіна є дуже серйозною і страшною загрозою безпосередньо щодо Данії.

"Ми (у Данії - Ред.) повинні зрозуміти для себе, що ми всі - під загрозою. І ми повинні діяти", - сказав він, наголосивши на необхідності збільшити військові витрати.

За його словами, зараз повертаються ті часи, коли Данія має зміцнитися у військовому відношенні та активізувати зусилля в НАТО, щоб мати можливість "втримати росіян від нападу".

Раніше повідомлялося, що Данія готова збільшити військові витрати на національну безпеку, як того вимагає НАТО.

Нагадаємо, у новій довгостроковій оцінці ризиків оборонної розвідки Данії йшлося, що кібератаки, терористи-одинаки і російська агресія є одними з найбільших загроз для Данії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...

Віталій Мартинюк, для Європейської правди

Безпека для Східного партнерства: які зміни варто лобіювати Україні

До саміту "Східного партнерства" Україна підходить з повністю виконаними проміжними завданнями по розділу "Безпека" та на 50% досягнутими цілями, запланованими на період до 2020 року. Це дає підстави порушувати питання про поглиблення безпекової складової партнерства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter