У Британії зареєстрували петицію про заборону на державний візит Трампа

Неділя, 29 січня 2017, 15:11
фото
Версія для друку Коментарі

У Британії зареєстрували петицію про заборону Трампу прибути  до Сполученого Королівства з державним візитом.

Петицію, зареєстровану вранці в неділю, 29 січня підписали вже понад 140 тис. осіб.

Таким чином, за законом, петицію має розглянути парламент країни.

У тексті петиції вказано, що Трампу варто дозволити в'їхати до Великої Британії в якості глави уряду США, проте Британія не повинна "надсилати йому запрошення прибути з офіційним державним візитом, тому що це буде конфузом для її Величності Королеви".

"Публічно зафіксовані жінконенависництво і вульгарності Дональда Трампа не дають йому права бути прийнятим її Величністю Королевою або принцом Уельським. Тому протягом терміну президентства Дональда Трампа не потрібно запрошувати до Сполученого Королівства з офіційним державним візитом", – йдеться у тексті петиції.

 

Додамо, за інформацією The Independent, петиція досягнула необхідної для розгляду в парламенті кільксоіт голосів он 12:45 за місцевим часом, тобто, менше ніж за 5 годин від моменту розміщення на сайті парламенту.

За інформацією видання, петицію підписували більше 1000 користувачів за хвилину.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter