У Туреччині хочуть продовжити надзвичайний стан ще на три місяці

Вівторок, 03 січня 2017, 12:47
Версія для друку Коментарі

У Туреччині парламент на цьому тижні проведе обговорення, а потім голосування щодо продовження надзвичайного стану ще на три місяці.

Про це заявив прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим, передає CNNturk.

"Що стосується продовження надзвичайного стану, то парламент Туреччини обговорить питання продовження надзвичайного стану на три місяці на цьому тижні", - сказав він.

Після теракту у Стамбулі, внаслідок якого загинули 39 людей, заступник прем'єр-міністра Нуман Куртулмуш заявив, що надзвичайний стан в країні буде продовжено до тих пір, поки це необхідно.

Нагадаємо, надзвичайний стан в Туреччині було оголошено на три місяці після спроби перевороту у липні 2016 року. Після цього він був продовжений ще на три місяці з 19 жовтня.

Офіційно надзвичайний стан у Туреччині закінчується 19 січня 2017 року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter