У Туреччині хочуть продовжити надзвичайний стан ще на три місяці

Вівторок, 03 січня 2017, 12:47
Версія для друку Коментарі

У Туреччині парламент на цьому тижні проведе обговорення, а потім голосування щодо продовження надзвичайного стану ще на три місяці.

Про це заявив прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим, передає CNNturk.

"Що стосується продовження надзвичайного стану, то парламент Туреччини обговорить питання продовження надзвичайного стану на три місяці на цьому тижні", - сказав він.

Після теракту у Стамбулі, внаслідок якого загинули 39 людей, заступник прем'єр-міністра Нуман Куртулмуш заявив, що надзвичайний стан в країні буде продовжено до тих пір, поки це необхідно.

Нагадаємо, надзвичайний стан в Туреччині було оголошено на три місяці після спроби перевороту у липні 2016 року. Після цього він був продовжений ще на три місяці з 19 жовтня.

Офіційно надзвичайний стан у Туреччині закінчується 19 січня 2017 року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Крістіан Даніельсон: Жоден партнер ЄС не просував такі грубі порушення, які пропонують в Україні

Гендиректор Єврокомісії з питань сусідства: "Якщо одна зі сторін порушує умови торговельної угоди, то наслідки точно будуть!.. Україна вже зробила чимало у питанні боротьби з корупцією, але лишається ключовий крок – створення Вищого антикорупційного суду..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter