Могеріні: санкції ЄС проти Росії мають залишитися до повного виконання Мінська

Субота, 18 лютого 2017, 13:02
Версія для друку Коментарі

Високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні вважає, що санкції ЄС проти Росії зберігатимуться до виконання Мінських угод.

Про це вона заявила під час дискусії на Мюнхенській безпековій конференції, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Для нас важливим є повне виконання Мінських угод. Як ви знаєте, нині запроваджені санкції проти Росії, і вони чітко прив’язані до повного виконання Мінських угод", - заявила Могеріні.

"Позиція Європейського союзу: ці санкції мають лишатися (до повного виконання Мінська)", - додала високий представник ЄС.

"Але питанням є не збереження санкцій, а вирішення конфлікту та повне виконання Мінська", – наголосила вона.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко у виступі на Мюнхенській безпековій конференції заявив про необхідність збереження санкцій, накладених на Росію, доки Росія не піде з Донбасу та Криму.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Віра Аксьонова, Діана Зубко, для Європейської правди

Чотири роки після Євромайдану: як змінилося бачення ЄС українськими аналітиками

За чотири роки після саміту у Вільнюсі вже ніхто не ставить запитання про геополітичний вибір України. Через поступове прийняття "євроінтеграційних законів" відбувається зближення України із ЄС. Віддзеркалюють це й аналітичні центри. Але чи достатньо критична їхня позиція?

Віктор Савінок, для Європейської правди

Два поганих варіанти: що чекає на Німеччину після краху коаліційних переговорів

Попри численні компроміси, коаліційні переговори у Німеччині завершилися провалом – насамперед внаслідок загравання вільних демократів із ультраправими. Єдиною альтернативою уряду меншості є перевибори, однак суттєвим чином існуючий розклад місць у Бундестазі навряд чи зміниться.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter