Могеріні: санкції ЄС проти Росії мають залишитися до повного виконання Мінська

Субота, 18 лютого 2017, 13:02
Версія для друку Коментарі

Високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні вважає, що санкції ЄС проти Росії зберігатимуться до виконання Мінських угод.

Про це вона заявила під час дискусії на Мюнхенській безпековій конференції, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Для нас важливим є повне виконання Мінських угод. Як ви знаєте, нині запроваджені санкції проти Росії, і вони чітко прив’язані до повного виконання Мінських угод", - заявила Могеріні.

"Позиція Європейського союзу: ці санкції мають лишатися (до повного виконання Мінська)", - додала високий представник ЄС.

"Але питанням є не збереження санкцій, а вирішення конфлікту та повне виконання Мінська", – наголосила вона.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко у виступі на Мюнхенській безпековій конференції заявив про необхідність збереження санкцій, накладених на Росію, доки Росія не піде з Донбасу та Криму.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter