60 одиниць німецької військової техніки для батальйону НАТО прибули до Литви

Середа, 22 лютого 2017, 17:18
фото
Версія для друку Коментарі

До Литви прибули 60 одиниць німецької військовї техніки, які Бундесвер відправив в рамках формування багатонаціонального батальйону для стримування Росії на східному фланзі НАТО.

Про це повідомила у Twitter Місія Литви при НАТО.

"Близько 60 одиниць німецької військової техніки прибули з міста Графенвере до Литви для використання військовослужбовцями, які складають передову присутність НАТО", - йдеться у повідомленні.

Німеччина, яка очолює батальйон в Литві, вже доправила туди 20 бронетранспортерів Marder і шість танків Leopard-2. Крім того, 300 німецьких військових вже знаходяться на місці, решта прибуде до кінця цього тижня.

Нагадаємо, нещодавно у Литву були доправлені десять танків Збройних сил США, які розміщуються з метою стримування Росії і демонстрації американських зобов'язань щодо колективної оборони НАТО.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Алан Дункан, міністр у справах Європи та Америки (Велика Британія)

Британія та Східне партнерство: спільні цілі в добу нових викликів

Наше партнерство залишилося непохитним. Вихід Британії з Євросоюзу не змінить наших спільних цілей і пріоритетів зі східними сусідами, ми продовжимо працювати разом із союзниками та друзями по всій Європі, щоб втілити їх у життя.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Лаагрі-Київ

Досвід адмінреформи для України: як звільнити більшість мерів, не зруйнувавши державу

Україна часто скаржиться на урбанізацію та "вимирання" сіл, особливо в депресивних регіонах. Якщо молодь не бачить перспектив у рідному селі, вона їде поза очі – в обласний центр, до столиці, куди завгодно. В Естонії проблема ще глибша, але з нею впоралися...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter