60 одиниць німецької військової техніки для батальйону НАТО прибули до Литви

Середа, 22 лютого 2017, 17:18
фото
Версія для друку Коментарі

До Литви прибули 60 одиниць німецької військовї техніки, які Бундесвер відправив в рамках формування багатонаціонального батальйону для стримування Росії на східному фланзі НАТО.

Про це повідомила у Twitter Місія Литви при НАТО.

"Близько 60 одиниць німецької військової техніки прибули з міста Графенвере до Литви для використання військовослужбовцями, які складають передову присутність НАТО", - йдеться у повідомленні.

Німеччина, яка очолює батальйон в Литві, вже доправила туди 20 бронетранспортерів Marder і шість танків Leopard-2. Крім того, 300 німецьких військових вже знаходяться на місці, решта прибуде до кінця цього тижня.

Нагадаємо, нещодавно у Литву були доправлені десять танків Збройних сил США, які розміщуються з метою стримування Росії і демонстрації американських зобов'язань щодо колективної оборони НАТО.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter