Порошенко подякував парламенту Нідерландів за ратифікацію асоціації

П'ятниця, 24 лютого 2017, 08:58
Версія для друку Коментарі

Президент Петро Порошенко привітав рішення нижньої палати парламенту Нідерландів щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Про це Порошенко написав у Twitter.

"Дякую Марку Рютте та парламентській більшості за далекоглядну позицію та підтримку взаємовигідного проекту! Очікуємо на рішення Сенату", - написав він.

Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила, що "до повної ратифікації залишається "півкроку".

"Вдячна за скоординовану фахову спільну роботу дипломатів, політиків, громадських активістів, медіа! І, безумовно, вдячна нашим європейським партнерам, які активно допомагали в донесенні правди про Угоду в Нідерландах", - написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 23 лютого нижня палата парламенту Нідерландів (Палата представників) офіційно підтвердила ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною.

Для завершення процедури ратифікації ще має проголосувати верхня палата парламенту (Сенат), після чого ратифікаційні грамоти передаються на підпис королю і надсилаються в Брюссель.

Верхня палата голосуватиме після парламентських виборів у Нідерландах, які відбудуться 15 березня.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter