Карнавал у Дюссельдорфі: Трамп "гвалтує" свободу, а Мей "вчиняє самогубство"

Вівторок, 28 лютого 2017, 19:19
Фото
Версія для друку Коментарі

Світові лідери, в тому числі президент США Дональд Трамп та прем'єр-міністр Британії Тереза були нещадно висміяні на традиційному весняному карнавалі, що відбувся напередодні у німецькому Дюссельдорфі.

Про це повідомляє The Telegraph.

"Політична сатира переважала на параді в Дюссельдорфі, де увага через манекени була націлена на спірну політику Трампа та питання виходу Великої Британії з ЄС", - зазначає видання.

Так, на одній із композицій зображено, як президент США гвалтує Статую свободи, а на іншій - британський прем'єр намагається застрелитись з пістолета, на якому написано Brexit.

Фото з сайту The Telegraph 
Фото з сайту The Telegraph 

На ще одній платформі на колесах було згруповано Трампа, Марін Ле Пен з Національного Фронту, нідерландського політика Герта Вілдерса з Партії свободи та Адольфа Гітлера з написом: "Блонд - новий коричневий".

Фото з сайту The Telegraph 
 Фото з сайту The Telegraph

Також у вигляді гусениць були зображені Трамп, Путін, Орбан, Ердоган та Качинський, які "з'їдають демократію".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter