У парламенті Британії хочуть ясності щодо долі асоціації Україна-ЄС після Brexit

Четвер, 02 березня 2017, 10:10
Версія для друку Коментарі

Британські депутати закликали МЗС прояснити, чи буде Угода про асоціацію між Україною і ЄС виконуватися Британією після Brexit.

Про це йдеться у звіті комітету у закордонних справах британського парламенту.

"МЗС необхідно уточнити, чи буде Угода про асоціацію Україна-ЄС стосуватися Великої Британії у її політичних і економічних відносинах з Україною після Brexit" - йдеться у звіті.

"Якщо Британія перестане бути стороною Угоди після виходу з ЄС, МЗС повинне негайно почати розробку угоди, яка замінить асоціацію" - наголосили у британському парламенті.

"Очевидно, що відносини ЄС з Україною триватимуть, і ми повинні розвивати наші власні двосторонні відносини з Україною, яких ми прагнемо. Це піде на користь для України, для її реформ і торгівлі, де наші інтереси зберігаються" - сказав політичний директор МЗС Британії Тім Барроу.

Також у британському парламенті заявили, що 20 мільйонів фунтів, передбачені у Фонді ефективного управління задля підтримки України, Грузії, Молдови, Сербії і Боснії є неадекватною сумою. В звіті підкреслюється, що лише Україна для покращення системи управління потребує "сотень мільйонів фунтів".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter