У парламенті Британії хочуть ясності щодо долі асоціації Україна-ЄС після Brexit

Четвер, 02 березня 2017, 10:10
Версія для друку Коментарі

Британські депутати закликали МЗС прояснити, чи буде Угода про асоціацію між Україною і ЄС виконуватися Британією після Brexit.

Про це йдеться у звіті комітету у закордонних справах британського парламенту.

"МЗС необхідно уточнити, чи буде Угода про асоціацію Україна-ЄС стосуватися Великої Британії у її політичних і економічних відносинах з Україною після Brexit" - йдеться у звіті.

"Якщо Британія перестане бути стороною Угоди після виходу з ЄС, МЗС повинне негайно почати розробку угоди, яка замінить асоціацію" - наголосили у британському парламенті.

"Очевидно, що відносини ЄС з Україною триватимуть, і ми повинні розвивати наші власні двосторонні відносини з Україною, яких ми прагнемо. Це піде на користь для України, для її реформ і торгівлі, де наші інтереси зберігаються" - сказав політичний директор МЗС Британії Тім Барроу.

Також у британському парламенті заявили, що 20 мільйонів фунтів, передбачені у Фонді ефективного управління задля підтримки України, Грузії, Молдови, Сербії і Боснії є неадекватною сумою. В звіті підкреслюється, що лише Україна для покращення системи управління потребує "сотень мільйонів фунтів".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter