У парламенті Британії хочуть ясності щодо долі асоціації Україна-ЄС після Brexit

Четвер, 02 березня 2017, 10:10
Версія для друку Коментарі

Британські депутати закликали МЗС прояснити, чи буде Угода про асоціацію між Україною і ЄС виконуватися Британією після Brexit.

Про це йдеться у звіті комітету у закордонних справах британського парламенту.

"МЗС необхідно уточнити, чи буде Угода про асоціацію Україна-ЄС стосуватися Великої Британії у її політичних і економічних відносинах з Україною після Brexit" - йдеться у звіті.

"Якщо Британія перестане бути стороною Угоди після виходу з ЄС, МЗС повинне негайно почати розробку угоди, яка замінить асоціацію" - наголосили у британському парламенті.

"Очевидно, що відносини ЄС з Україною триватимуть, і ми повинні розвивати наші власні двосторонні відносини з Україною, яких ми прагнемо. Це піде на користь для України, для її реформ і торгівлі, де наші інтереси зберігаються" - сказав політичний директор МЗС Британії Тім Барроу.

Також у британському парламенті заявили, що 20 мільйонів фунтів, передбачені у Фонді ефективного управління задля підтримки України, Грузії, Молдови, Сербії і Боснії є неадекватною сумою. В звіті підкреслюється, що лише Україна для покращення системи управління потребує "сотень мільйонів фунтів".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter