У Раді ЄС обіцяють, що безвіз для України запрацює у червні – ЗМІ

Четвер, 02 березня 2017, 20:12
Версія для друку Коментарі

Українські громадяни зможуть подорожувати до країн Євросоюзу без віз у червні 2017 року.

Про це з посиланням на представників Мальтійського головування при Раді ЄС повідомляє Укрінформ.

"Швидке затвердження країнами-членами візової лібералізації для України означає, що вона набуде чинності у червні", – так прокоментували у Мальтійському головуванні рішення послів країн-членів при раді ЄС про затвердження проекту законодавчої резолюції щодо візової лібералізації для України.

Раніше повідомлялося, що Комітет постійних представників країн-членів ЄС (COREPER) на зустрічі у Брюсселі схвалив рішення про візову лібералізацію для України.

Таким чином, посли ЄС затвердили текст законодавчої пропозиції надати Україні безвізовий режим, погоджений у рамках тріалогу.

Відтак, для остаточного затвердження безвізового режиму для України пропозицію має схвалити Комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ, потім має відбутися голосування на пленарному засіданні Європарламенту.

Після цього рішення має остаточно затверджене Радою ЄС на рівні міністрів.

Як відомо, 28 лютого на консультаціях країн-членів ЄС, представників Європарламенту та Єврокомісії було досягнуто згоди щодо запуску візової лібералізації для громадян України.

Раніше повідомлялося, що після узгодження документа в рамках тріалогу, в квітні його мають розглянути в Європарламенті, в травні – схвалити у Раді ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter