У Раді ЄС обіцяють, що безвіз для України запрацює у червні – ЗМІ

Четвер, 02 березня 2017, 20:12
Версія для друку Коментарі

Українські громадяни зможуть подорожувати до країн Євросоюзу без віз у червні 2017 року.

Про це з посиланням на представників Мальтійського головування при Раді ЄС повідомляє Укрінформ.

"Швидке затвердження країнами-членами візової лібералізації для України означає, що вона набуде чинності у червні", – так прокоментували у Мальтійському головуванні рішення послів країн-членів при раді ЄС про затвердження проекту законодавчої резолюції щодо візової лібералізації для України.

Раніше повідомлялося, що Комітет постійних представників країн-членів ЄС (COREPER) на зустрічі у Брюсселі схвалив рішення про візову лібералізацію для України.

Таким чином, посли ЄС затвердили текст законодавчої пропозиції надати Україні безвізовий режим, погоджений у рамках тріалогу.

Відтак, для остаточного затвердження безвізового режиму для України пропозицію має схвалити Комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ, потім має відбутися голосування на пленарному засіданні Європарламенту.

Після цього рішення має остаточно затверджене Радою ЄС на рівні міністрів.

Як відомо, 28 лютого на консультаціях країн-членів ЄС, представників Європарламенту та Єврокомісії було досягнуто згоди щодо запуску візової лібералізації для громадян України.

Раніше повідомлялося, що після узгодження документа в рамках тріалогу, в квітні його мають розглянути в Європарламенті, в травні – схвалити у Раді ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter