Сенат Нідерландів не відкладатиме голосування щодо асоціації до формування уряду

Вівторок, 11 квітня 2017, 17:13
Версія для друку Коментарі

Верхня палата парламенту Нідерландів (Сенат) не відкладатиме голосування щодо завершення ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС до моменту формування нового уряду.

Таке рішення було прийняте на засіданні у вівторок, повідомляє сайт Сенату.

За процедурою роботи парламенту, під час процесу формування уряду деякі документи можуть бути визнані контроверсійними і голосування щодо них може бути відкладене.

Визнати контроверсійним законопроект щодо ратифікації української угоди запропонували депутати правопопулістської "Партії за свободу" (PVV) Гірта Вілдерса. Однак під час голосування 62 депутати висловилися проти пропозиції і лише 8 проголосували "за".

Коли саме відбудеться голосування за українську асоціацію, поки невідомо. Очікується, що воно може відбутися до кінця квітня. Після чого ратифікаційні грамоти передаються на підпис королю Нідерландів і надсилаються в Брюссель.

Нагадаємо, Нижня палата парламенту Нідерландів ратифікувала Угоду про асоціацію Україна-ЄС 23 лютого.

Раніше повідомлялося, що переговори про створення урядової коаліції в Нідерландах і формування уряду можуть завершитися тільки влітку.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Олександр Левченко, посол в Хорватії в 2010-2017 роках

Рецепти успіху в інформаційній війні з Росією: досвід українського посла

Ситуація в Криму погіршувалася з кожним днем, ставши хітом для місцевих медіа. Але навіть за такої ситуації на ефіри до телеканалів доводилося пробиватися з боями. Медійники розуміли, що український посол коментуватиме гостро, а російська сторона нервуватиме...

Геннадій Максак, для Європейської правди

Безпека для Східного партнерства: які зміни варто лобіювати Україні

До саміту "Східного партнерства" Україна підходить з повністю виконаними проміжними завданнями по розділу "Безпека" та на 50% досягнутими цілями, запланованими на період до 2020 року. Це дає підстави порушувати питання про поглиблення безпекової складової партнерства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter