Сенат Нідерландів не відкладатиме голосування щодо асоціації до формування уряду

Вівторок, 11 квітня 2017, 17:13
Версія для друку Коментарі

Верхня палата парламенту Нідерландів (Сенат) не відкладатиме голосування щодо завершення ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС до моменту формування нового уряду.

Таке рішення було прийняте на засіданні у вівторок, повідомляє сайт Сенату.

За процедурою роботи парламенту, під час процесу формування уряду деякі документи можуть бути визнані контроверсійними і голосування щодо них може бути відкладене.

Визнати контроверсійним законопроект щодо ратифікації української угоди запропонували депутати правопопулістської "Партії за свободу" (PVV) Гірта Вілдерса. Однак під час голосування 62 депутати висловилися проти пропозиції і лише 8 проголосували "за".

Коли саме відбудеться голосування за українську асоціацію, поки невідомо. Очікується, що воно може відбутися до кінця квітня. Після чого ратифікаційні грамоти передаються на підпис королю Нідерландів і надсилаються в Брюссель.

Нагадаємо, Нижня палата парламенту Нідерландів ратифікувала Угоду про асоціацію Україна-ЄС 23 лютого.

Раніше повідомлялося, що переговори про створення урядової коаліції в Нідерландах і формування уряду можуть завершитися тільки влітку.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter