Сенат Нідерландів не відкладатиме голосування щодо асоціації до формування уряду

Вівторок, 11 квітня 2017, 17:13
Версія для друку Коментарі

Верхня палата парламенту Нідерландів (Сенат) не відкладатиме голосування щодо завершення ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС до моменту формування нового уряду.

Таке рішення було прийняте на засіданні у вівторок, повідомляє сайт Сенату.

За процедурою роботи парламенту, під час процесу формування уряду деякі документи можуть бути визнані контроверсійними і голосування щодо них може бути відкладене.

Визнати контроверсійним законопроект щодо ратифікації української угоди запропонували депутати правопопулістської "Партії за свободу" (PVV) Гірта Вілдерса. Однак під час голосування 62 депутати висловилися проти пропозиції і лише 8 проголосували "за".

Коли саме відбудеться голосування за українську асоціацію, поки невідомо. Очікується, що воно може відбутися до кінця квітня. Після чого ратифікаційні грамоти передаються на підпис королю Нідерландів і надсилаються в Брюссель.

Нагадаємо, Нижня палата парламенту Нідерландів ратифікувала Угоду про асоціацію Україна-ЄС 23 лютого.

Раніше повідомлялося, що переговори про створення урядової коаліції в Нідерландах і формування уряду можуть завершитися тільки влітку.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter