Ініціатор референдуму про асоціацію в Нідерландах програв суд проти уряду

Середа, 12 квітня 2017, 19:09
Версія для друку Коментарі

Суд Гааги відхилив позов до держави лідера руху "Форум за демократію" Тьєррі Боде, який був одним з ініціаторів референдуму щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Про це йдеться у повідомленні на сайті суду.

Боде подав позов на початку січня і вимагав визнати, що уряд Нідерландів надто довго визначався зі своїми діями після референдуму.

Члени руху стверджували, що закон про консультативний референдум передбачає, що після того, як відбулося голосування, результати повинні бути схвалені якомога швидше, або проігноровані.

Однак замість цього уряд почав переговори в ЄС та з політичними партіями всередині країни щодо подальших кроків.

"Суд в Гаазі постановив, що депутати, а не суд мають вирішувати про те, що голландський уряд мав якомога швидше розробити і представити законодавчі пропозиції, зазначені в статті 11 Закону про консультативний референдум", - йдеться у повідомленні.

Суд підкреслив, що він не має права втручатися в процес прийняття політичних рішень.

"Тільки уряд і нижня і верхня палата можуть судити про те, чи були порушені процедурні правила і, якщо так, то які в результаті це мало наслідки", - зазначається у повідомленні суду.

Нагадаємо, Нижня палата парламенту Нідерландів ратифікувала Угоду про асоціацію Україна-ЄС 23 лютого. Верхня палата, як очікується, голосуватиме до кінця квітня.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter