Великодній шоколад в ЄС походить переважно з Африки - Євростат

П'ятниця, 14 квітня 2017, 09:58
Версія для друку Коментарі

Євросоюз імпортував 2016 року 1,7 млн тонн какао-бобів, переважно з Африки.

Про це йдеться у підготовленій Євростатом інфографіці під назвою "Звідки походить ваш Великодній шоколад", розміщеній на сайті агенції.

Зокрема, Кот д’Івуар поставив 2016 року до ЄС 720 тис. тонн какао-бобів, Гана – 340 тис. тонн, Нігерія – 180 тис. тонн та Камерун - 140 тис. тонн. Ці держави є найбільшими експортерами какао-бобів до ЄС.

 Натисніть для збільшення

Водночас окремі країни-члени ЄС експортували торік 2 млн тонн шоколаду. Причому 80% цього експорту пішло в інші країни Євросоюзу.

 Натисніть для збільшення

Найбільшими експортерами є Німеччина (540 тис. тонн), Нідерланди (270 тис. тонн) та Бельгія (250 тис. тонн). За ними йдуть Польща (200 тис. тонн), Італія (140 тис. тонн) та Франція (100 тис. тонн).

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter