Дострокові вибори не вплинуть на графік виходу Британії з ЄС - уряд

Вівторок, 18 квітня 2017, 15:04
Версія для друку Коментарі

Британський графік про вихід з Європейського Союзу не буде залежати від рішення прем'єр-міністра Терези Мей провести дострокові парламентські вибори.

Про це заявив речник прем’єра, повідомляє Reuters.

Представник урядового офісу підкреслив, що робота щодо угоди з Євросоюзом продовжується.

"Робота триває саме так, як має проходити. Чиновники на роботі, і держсекретарі працюють над цим питанням", - сказав він.

Він додав, що Мей отримала повну підтримку дострокових виборів від міністрів на засіданні у вівторок вранці, і що прем’єр обговорювала це питання в понеділок з Королевою Єлизаветою.

Нагадаємо, прем’єр Британії Тереза Мей сьогодні оголосила про плани провести дострокові парламентські вибори 8 червня. Глава уряду може призначити дострокові вибори, якщо отримає згоду двох третин депутатів у Палаті громад.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.

Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter