Дострокові вибори не вплинуть на графік виходу Британії з ЄС - уряд

Вівторок, 18 квітня 2017, 15:04
Версія для друку Коментарі

Британський графік про вихід з Європейського Союзу не буде залежати від рішення прем'єр-міністра Терези Мей провести дострокові парламентські вибори.

Про це заявив речник прем’єра, повідомляє Reuters.

Представник урядового офісу підкреслив, що робота щодо угоди з Євросоюзом продовжується.

"Робота триває саме так, як має проходити. Чиновники на роботі, і держсекретарі працюють над цим питанням", - сказав він.

Він додав, що Мей отримала повну підтримку дострокових виборів від міністрів на засіданні у вівторок вранці, і що прем’єр обговорювала це питання в понеділок з Королевою Єлизаветою.

Нагадаємо, прем’єр Британії Тереза Мей сьогодні оголосила про плани провести дострокові парламентські вибори 8 червня. Глава уряду може призначити дострокові вибори, якщо отримає згоду двох третин депутатів у Палаті громад.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter