Дострокові вибори не вплинуть на графік виходу Британії з ЄС - уряд

Вівторок, 18 квітня 2017, 15:04
Версія для друку Коментарі

Британський графік про вихід з Європейського Союзу не буде залежати від рішення прем'єр-міністра Терези Мей провести дострокові парламентські вибори.

Про це заявив речник прем’єра, повідомляє Reuters.

Представник урядового офісу підкреслив, що робота щодо угоди з Євросоюзом продовжується.

"Робота триває саме так, як має проходити. Чиновники на роботі, і держсекретарі працюють над цим питанням", - сказав він.

Він додав, що Мей отримала повну підтримку дострокових виборів від міністрів на засіданні у вівторок вранці, і що прем’єр обговорювала це питання в понеділок з Королевою Єлизаветою.

Нагадаємо, прем’єр Британії Тереза Мей сьогодні оголосила про плани провести дострокові парламентські вибори 8 червня. Глава уряду може призначити дострокові вибори, якщо отримає згоду двох третин депутатів у Палаті громад.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter