Екс-президент ПАРЄ: в керівництві асамблеї відбувся переворот через корупцію

Понеділок, 24 квітня 2017, 14:56
Версія для друку Коментарі

Колишній президент Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Анн Брассер наголошує, що представники керівництва ПАРЄ блокують створення механізму розслідування випадків корупції.

Про це вона заявила на дискусії щодо випадків корупції на полях засідання асамблеї.

Вона повідомила, що 9 березня в Мадриді на закритій зустрічі керівних органів асамблеї їх представники перевищили повноваження і заблокували розслідування корупції.

"Ми схвалили рішення і доручили Бюро створити зовнішній орган (який займався би оцінкою дій депутатів. – ЄП). Але вони відкинули це рішення і почали розглядати інші варіанти", - розповіла вона.

Брассер наголосила, що про події на засіданнях президентського комітету та Бюро знає обмежена кількість людей, ці дані не розголошувалися.

"Це був інституційний переворот. Вони сказали генсеку асамблеї (Войцеху Савіцькому) залишити кімнату, але ж генеральний секретар є членом президентського комітету!" - обурилася вона.

Детальніше про ситуацію, що склалася в ПАРЄ, читайте в публікації "Європейської правди" Асамблея політичної корупції: як в ПАРЄ знайшли азербайджанські хабарі та російські інтереси.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter