Екс-президент ПАРЄ: в керівництві асамблеї відбувся переворот через корупцію

Понеділок, 24 квітня 2017, 14:56
Версія для друку Коментарі

Колишній президент Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Анн Брассер наголошує, що представники керівництва ПАРЄ блокують створення механізму розслідування випадків корупції.

Про це вона заявила на дискусії щодо випадків корупції на полях засідання асамблеї.

Вона повідомила, що 9 березня в Мадриді на закритій зустрічі керівних органів асамблеї їх представники перевищили повноваження і заблокували розслідування корупції.

"Ми схвалили рішення і доручили Бюро створити зовнішній орган (який займався би оцінкою дій депутатів. – ЄП). Але вони відкинули це рішення і почали розглядати інші варіанти", - розповіла вона.

Брассер наголосила, що про події на засіданнях президентського комітету та Бюро знає обмежена кількість людей, ці дані не розголошувалися.

"Це був інституційний переворот. Вони сказали генсеку асамблеї (Войцеху Савіцькому) залишити кімнату, але ж генеральний секретар є членом президентського комітету!" - обурилася вона.

Детальніше про ситуацію, що склалася в ПАРЄ, читайте в публікації "Європейської правди" Асамблея політичної корупції: як в ПАРЄ знайшли азербайджанські хабарі та російські інтереси.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter