Українці планують змусити Аграмунта "добровільно" подати у відставку

Понеділок, 24 квітня 2017, 15:37
Версія для друку Коментарі

Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи наполягає на тому, щоби президент ПАРЄ Педро Аграмунт подав у відставку, враховуючи свої помилки та звинувачення на його адресу.

Про це заявив голова делегації Володимир Ар’єв у коментарі кореспонденту "Європейської правди" в Страсбурзі.

"Аграмунт має подати у відставку, іншого варіанту немає. Він пропустив час, коли було можливо пояснити його поїздку", - наголосив він.

Водночас Ар’єв визнав, що наразі не існує юридичних шляхів звільнити Аграмунта з президентської посади проти його волі.

"В асамблеї ніколи не було такого президента, щоби виникало питання відставки, через це процедура імпічменту наразі не передбачена. Тому єдиний шлях – вимагати його добровільної відставки", - пояснив він

Ар’єв окремо наголосив, що ідея про запровадження процедури імпічменту президента, яка обговорюється нині, не може підмінити дане рішення, оскільки навіть в разі затвердження такої процедури вона не буде поширюватися на чинного президента.

"У нас не залишається інших варіантів: ми маємо його змусити його написати заяву про відставку. Ми будемо закликати інші групи та національні делегації підтримати нас – як ці сталося сьогодні (коли Аграмунта змусили тимчасово відмовитися від головування)".

За словами Володимира Ар’єва, українська делегація наполягатиме, щоби слухання щодо поїздки Аграмунта до Сирії, заплановані на вівторок, відбулися у відкритому для ЗМІ режимі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter