Українці планують змусити Аграмунта "добровільно" подати у відставку

Понеділок, 24 квітня 2017, 15:37
Версія для друку Коментарі

Українська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи наполягає на тому, щоби президент ПАРЄ Педро Аграмунт подав у відставку, враховуючи свої помилки та звинувачення на його адресу.

Про це заявив голова делегації Володимир Ар’єв у коментарі кореспонденту "Європейської правди" в Страсбурзі.

"Аграмунт має подати у відставку, іншого варіанту немає. Він пропустив час, коли було можливо пояснити його поїздку", - наголосив він.

Водночас Ар’єв визнав, що наразі не існує юридичних шляхів звільнити Аграмунта з президентської посади проти його волі.

"В асамблеї ніколи не було такого президента, щоби виникало питання відставки, через це процедура імпічменту наразі не передбачена. Тому єдиний шлях – вимагати його добровільної відставки", - пояснив він

Ар’єв окремо наголосив, що ідея про запровадження процедури імпічменту президента, яка обговорюється нині, не може підмінити дане рішення, оскільки навіть в разі затвердження такої процедури вона не буде поширюватися на чинного президента.

"У нас не залишається інших варіантів: ми маємо його змусити його написати заяву про відставку. Ми будемо закликати інші групи та національні делегації підтримати нас – як ці сталося сьогодні (коли Аграмунта змусили тимчасово відмовитися від головування)".

За словами Володимира Ар’єва, українська делегація наполягатиме, щоби слухання щодо поїздки Аграмунта до Сирії, заплановані на вівторок, відбулися у відкритому для ЗМІ режимі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...

Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter