КНДР випробувала балістичну ракету за день до зустрічі лідерів США та Китаю

Середа, 05 квітня 2017, 08:04
Версія для друку Коментарі

Північна Корея в середу провела випробування балістичної ракети біля свого східного узбережжя. Запуск відбувся напередодні зустрічі лідерів  США і Китаю.

Про це повідомляє Reuters.

За даними військових Південної Кореї, які зафіксували запуск, ракета пролетіла близько 60 км  від місця старту в бік міста Сінпо на східному узбережжі КНДР. У цьому місті розташований порт, ден розмішуються підводні човни КНДР.

Ракета була випущена під великим кутом і досягла висоти 189 км.

Запуск відбувся за день до початку саміту між президентом США Дональдом Трампом і президентом Китаю Сі Цзіньпіном, під час яких мають обговорювати і стратегії дій проти Пхеньяну.

Будь-який запуск об'єктів з використанням технології балістичних ракет є порушенням резолюцій Ради Безпеки ООН. КНДР відкидає цю заборону, заявивши, що вона обмежує її суверенні права на самооборону і прагнення до освоєння космосу.

Нагадаэмо, Трамп заявив, що Сполучені Штати самі "розберуться" із ядерною ‎загрозою з боку Північної Кореї - з допомогою або без допомоги Китаю. ‎

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.

Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter