КНДР випробувала балістичну ракету за день до зустрічі лідерів США та Китаю

Середа, 05 квітня 2017, 08:04
Версія для друку Коментарі

Північна Корея в середу провела випробування балістичної ракети біля свого східного узбережжя. Запуск відбувся напередодні зустрічі лідерів  США і Китаю.

Про це повідомляє Reuters.

За даними військових Південної Кореї, які зафіксували запуск, ракета пролетіла близько 60 км  від місця старту в бік міста Сінпо на східному узбережжі КНДР. У цьому місті розташований порт, ден розмішуються підводні човни КНДР.

Ракета була випущена під великим кутом і досягла висоти 189 км.

Запуск відбувся за день до початку саміту між президентом США Дональдом Трампом і президентом Китаю Сі Цзіньпіном, під час яких мають обговорювати і стратегії дій проти Пхеньяну.

Будь-який запуск об'єктів з використанням технології балістичних ракет є порушенням резолюцій Ради Безпеки ООН. КНДР відкидає цю заборону, заявивши, що вона обмежує її суверенні права на самооборону і прагнення до освоєння космосу.

Нагадаэмо, Трамп заявив, що Сполучені Штати самі "розберуться" із ядерною ‎загрозою з боку Північної Кореї - з допомогою або без допомоги Китаю. ‎

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter