Посол ЄС в США: не бачу ознак, що Трамп планує послабити санкції проти РФ

Середа, 05 квітня 2017, 11:04
Версія для друку Коментарі

Глава місії ЄС в Сполучених Штатах Девід О'Салліван заявив, що не бачить жодних ознак того, що президент США Дональд Трамп планував скасувати санкції щодо Росії за її дії в Україні.

Про це повідомляє Euractiv.

О'Салліван виступав у комітеті Сенату із закордонних справ на слуханнях про те, як США і ЄС могли б спільно виступити проти російської агресії.

"Я думаю, що між Сполученими Штатами і Європейським Союзом щодо цих питань існує чудова єдність", - сказав він.

На запитання, чи буде краще для США діяти в односторонньому порядку або працювати з Європейським Союзом щодо санкцій, О'Салліван сказав: "Тісна координація буде кращою".

"Ми йшли поруч протягом усього цього процесу, і я думаю, що саме це забезпечило не тільки правильну політичну відповідь, але і ефективність санкцій", - додав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Надія Бурейко, Сергій Герасимчук, VoxUkraine, для Європейської правди

Румунський вимір мовної суперечки: чи є підстави для занепокоєння Бухареста

63,8% опитаних румунів північної частини Буковини відзначили, що держава їхнього проживання – Україна – допомагає чи швидше допомагає їм у вивченні рідної мови. 77,2% вважають, що в Україні поважають усі мови. Не погоджуються чи швидше не погоджуються із цим 13,6%.

Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter