Посол ЄС в США: не бачу ознак, що Трамп планує послабити санкції проти РФ

Середа, 05 квітня 2017, 11:04
Версія для друку Коментарі

Глава місії ЄС в Сполучених Штатах Девід О'Салліван заявив, що не бачить жодних ознак того, що президент США Дональд Трамп планував скасувати санкції щодо Росії за її дії в Україні.

Про це повідомляє Euractiv.

О'Салліван виступав у комітеті Сенату із закордонних справ на слуханнях про те, як США і ЄС могли б спільно виступити проти російської агресії.

"Я думаю, що між Сполученими Штатами і Європейським Союзом щодо цих питань існує чудова єдність", - сказав він.

На запитання, чи буде краще для США діяти в односторонньому порядку або працювати з Європейським Союзом щодо санкцій, О'Салліван сказав: "Тісна координація буде кращою".

"Ми йшли поруч протягом усього цього процесу, і я думаю, що саме це забезпечило не тільки правильну політичну відповідь, але і ефективність санкцій", - додав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter