Британія та Франція знову закликали Асада піти після газової атаки у Сирії

Середа, 05 квітня 2017, 15:41
Версія для друку Коментарі

Велика Британія та Франція знову закликали президента Сирії Башара Аль-Асада піти з посади, після атаки у провінції Ідліб, де можливо було застосовано хімічну зброю, внаслідок чого загинули понад 70 осіб.

Про це повідомляє Reuters.

Міністри закордонних справ Британії та Франції, Борис Джонсон і Жан-Марк Еро, виступили під час міжнародної конференції щодо Сирії, яку Європейський Союз зібрав у Брюсселі, прагнучи посприяти виведенню з глухого кута мирних переговорів між Асадом і його супротивниками.

"Цей варварський режим зробив неможливим для нас надалі вважати їх владою над народом Сирії, після того, як цей конфлікт закінчиться", - сказав Джонсон.

За словами Еро, цей напад є випробуванням для адміністрації президента США Дональда Трампа.

За останніми даними, кількість загиблих в результаті газової атаки в сирійській провінції Ідліб збільшилася до 72 осіб, серед них - 20 дітей.

Нагадаємо, Німеччина вважає, що Росія та Іран відповідальні за хімічну атаку, здійснену військами сирійського президента Башара Асада.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.

Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter