Британія та Франція знову закликали Асада піти після газової атаки у Сирії

Середа, 05 квітня 2017, 15:41
Версія для друку Коментарі

Велика Британія та Франція знову закликали президента Сирії Башара Аль-Асада піти з посади, після атаки у провінції Ідліб, де можливо було застосовано хімічну зброю, внаслідок чого загинули понад 70 осіб.

Про це повідомляє Reuters.

Міністри закордонних справ Британії та Франції, Борис Джонсон і Жан-Марк Еро, виступили під час міжнародної конференції щодо Сирії, яку Європейський Союз зібрав у Брюсселі, прагнучи посприяти виведенню з глухого кута мирних переговорів між Асадом і його супротивниками.

"Цей варварський режим зробив неможливим для нас надалі вважати їх владою над народом Сирії, після того, як цей конфлікт закінчиться", - сказав Джонсон.

За словами Еро, цей напад є випробуванням для адміністрації президента США Дональда Трампа.

За останніми даними, кількість загиблих в результаті газової атаки в сирійській провінції Ідліб збільшилася до 72 осіб, серед них - 20 дітей.

Нагадаємо, Німеччина вважає, що Росія та Іран відповідальні за хімічну атаку, здійснену військами сирійського президента Башара Асада.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Центр "Нова Європа"

Достукатися до ЄС: навіщо Україні дискусія про майбутнє Європи

Лідери ЄС розпочали дебати щодо майбутнього Євросоюзу, його цілей, очікувань та потреб. Якщо Україна хоче, аби її інтереси також бралися до уваги у розбудові європейського дому, то потрібно передусім заявити про них. Тому Київ просто зобов’язаний порушити монополію країн-членів ЄС говорити про майбутнє Європи.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter