Британія та Франція знову закликали Асада піти після газової атаки у Сирії

Середа, 05 квітня 2017, 15:41
Версія для друку Коментарі

Велика Британія та Франція знову закликали президента Сирії Башара Аль-Асада піти з посади, після атаки у провінції Ідліб, де можливо було застосовано хімічну зброю, внаслідок чого загинули понад 70 осіб.

Про це повідомляє Reuters.

Міністри закордонних справ Британії та Франції, Борис Джонсон і Жан-Марк Еро, виступили під час міжнародної конференції щодо Сирії, яку Європейський Союз зібрав у Брюсселі, прагнучи посприяти виведенню з глухого кута мирних переговорів між Асадом і його супротивниками.

"Цей варварський режим зробив неможливим для нас надалі вважати їх владою над народом Сирії, після того, як цей конфлікт закінчиться", - сказав Джонсон.

За словами Еро, цей напад є випробуванням для адміністрації президента США Дональда Трампа.

За останніми даними, кількість загиблих в результаті газової атаки в сирійській провінції Ідліб збільшилася до 72 осіб, серед них - 20 дітей.

Нагадаємо, Німеччина вважає, що Росія та Іран відповідальні за хімічну атаку, здійснену військами сирійського президента Башара Асада.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter