Суд Чехії розгляне питання екстрадиції хакера з Росії

Середа, 05 квітня 2017, 16:58
Версія для друку Коментарі

Прокуратура Праги в середу досягнула того, що міський суд розгляне рішення про те, чи можлива екстрадиція звинуваченого у хакерстві росіянина Євгена Нікуліна.

Про це пише Reuters.

Як відомо, Євген Нікулін був арештований в минулому році і його екстрадиції прагнуть як США, так і Росія.

За інформацією прес-секретаря Празького міського суду, найближчими днями суд повинен оголосити про дату слухань щодо екстрадиції на яких буде ухвалене рішення по запиту США та РФ.

Якщо суд визнає, що екстрадиція можлива за запитами обох країн , то рішення про те, до якої країни висилати хакера ухвалить міністр юстиції Чехії.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Росія та США звернулися до чеської влади з вимогою про екстрадицію громадянина РФ, якого затримали в Чехії 5 жовтня 2016-го року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter