Суд Чехії розгляне питання екстрадиції хакера з Росії

Середа, 05 квітня 2017, 16:58
Версія для друку Коментарі

Прокуратура Праги в середу досягнула того, що міський суд розгляне рішення про те, чи можлива екстрадиція звинуваченого у хакерстві росіянина Євгена Нікуліна.

Про це пише Reuters.

Як відомо, Євген Нікулін був арештований в минулому році і його екстрадиції прагнуть як США, так і Росія.

За інформацією прес-секретаря Празького міського суду, найближчими днями суд повинен оголосити про дату слухань щодо екстрадиції на яких буде ухвалене рішення по запиту США та РФ.

Якщо суд визнає, що екстрадиція можлива за запитами обох країн , то рішення про те, до якої країни висилати хакера ухвалить міністр юстиції Чехії.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Росія та США звернулися до чеської влади з вимогою про екстрадицію громадянина РФ, якого затримали в Чехії 5 жовтня 2016-го року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Геннадій Максак, для Європейської правди

Рівняння на аутсайдерів: як ЄС бачить майбутнє Східного партнерства

Нова архітектура Східного партнерства не передбачає окремих майданчиків для зустрічей держав, які імплементують Угоди про асоціацію з ЄС. Штучне збереження старого формату із шістьма країнами може понизити і до того невисокий інтерес до багатосторонньої співпраці.

Надія Коваль, для Європейської правди

Нова стратегія для каталонської незалежності: Барселона та Мадрид змінюють тактику

Каталонія перебуває у вкрай невигідній позиції, адже будь-який натяк на загострення дасть Мадриду формальний привід застосувати силу. Стурбованість ЄС поліцейським насильством 1 жовтня потонула у морі запевнень про підтримку територіальної цілісності Іспанії...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter