Суд Чехії розгляне питання екстрадиції хакера з Росії

Середа, 05 квітня 2017, 16:58
Версія для друку Коментарі

Прокуратура Праги в середу досягнула того, що міський суд розгляне рішення про те, чи можлива екстрадиція звинуваченого у хакерстві росіянина Євгена Нікуліна.

Про це пише Reuters.

Як відомо, Євген Нікулін був арештований в минулому році і його екстрадиції прагнуть як США, так і Росія.

За інформацією прес-секретаря Празького міського суду, найближчими днями суд повинен оголосити про дату слухань щодо екстрадиції на яких буде ухвалене рішення по запиту США та РФ.

Якщо суд визнає, що екстрадиція можлива за запитами обох країн , то рішення про те, до якої країни висилати хакера ухвалить міністр юстиції Чехії.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Росія та США звернулися до чеської влади з вимогою про екстрадицію громадянина РФ, якого затримали в Чехії 5 жовтня 2016-го року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter