Заступник Генсекретаря НАТО відвідає Україну 6-7 квітня

Середа, 05 квітня 2017, 17:17
Версія для друку Коментарі

Заступник генерального секретаря Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Роуз Геттемюллер 6-7 квітня відвідає Україну для проведення зустрічей з представниками української влади.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Альянсу.

"У четвер, 6 квітня, пані Геттемюллер відвідає відкриття Київського безпекового форуму, на якому вона у п'ятницю, 7 квітня, виголосить промову та потім відповість на питання", – цитує агенція повідомлення прес-служби.

Також у НАТО повідомили про те, що в рамках візиту заступник Столтенберга зустрінеться з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, першим заступником міністра оборони Іваном Руснаком та іншими українськими високопосадовцями.

Окрім того, запланована зустріч Геттемюллер з лідерами кримських татар.

У програмі заступника генерального секретаря Альянсу промова та відповіді на питання студентів в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter