Заступник Генсекретаря НАТО відвідає Україну 6-7 квітня

Середа, 05 квітня 2017, 17:17
Версія для друку Коментарі

Заступник генерального секретаря Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Роуз Геттемюллер 6-7 квітня відвідає Україну для проведення зустрічей з представниками української влади.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Альянсу.

"У четвер, 6 квітня, пані Геттемюллер відвідає відкриття Київського безпекового форуму, на якому вона у п'ятницю, 7 квітня, виголосить промову та потім відповість на питання", – цитує агенція повідомлення прес-служби.

Також у НАТО повідомили про те, що в рамках візиту заступник Столтенберга зустрінеться з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, першим заступником міністра оборони Іваном Руснаком та іншими українськими високопосадовцями.

Окрім того, запланована зустріч Геттемюллер з лідерами кримських татар.

У програмі заступника генерального секретаря Альянсу промова та відповіді на питання студентів в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter