Заступник Генсекретаря НАТО відвідає Україну 6-7 квітня

Середа, 05 квітня 2017, 17:17
Версія для друку Коментарі

Заступник генерального секретаря Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Роуз Геттемюллер 6-7 квітня відвідає Україну для проведення зустрічей з представниками української влади.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Альянсу.

"У четвер, 6 квітня, пані Геттемюллер відвідає відкриття Київського безпекового форуму, на якому вона у п'ятницю, 7 квітня, виголосить промову та потім відповість на питання", – цитує агенція повідомлення прес-служби.

Також у НАТО повідомили про те, що в рамках візиту заступник Столтенберга зустрінеться з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, першим заступником міністра оборони Іваном Руснаком та іншими українськими високопосадовцями.

Окрім того, запланована зустріч Геттемюллер з лідерами кримських татар.

У програмі заступника генерального секретаря Альянсу промова та відповіді на питання студентів в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.

Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter