Трамп назвав хімічну атаку в Сирії "страшною образою людства"

Середа, 05 квітня 2017, 19:52
Версія для друку Коментарі

Президент США Дональд Трамп назвав хімічну в Сирії "жаливою образою людства".

Про це повідомляє Reuters.

Президент США Дональда Трамп назвав останню хімічні атаку в Сирії  "жахливою" та "невимовною" і вважає її "жахливою образою для людства".

Таким чином Трамп прокоментував трагедію в Ідлібі під час зустрічі з королем Йорданії Абдаллою.

Окрім того, відповідаючи на питання про те, яку нову політику щодо Сирії розробить його адміністрація, Трамп заявив: "ви побачите."

Раніше повідомлялося, що Рада Безпеки Організації Об'єднаних Націй збереться сьогодні, 5 квітня, через повідомлення про хімічну атаку в Сирії, в результаті якої загинули десятки людей.

За останніми даними, кількість загиблих в результаті газової атаки в сирійській провінції Ідліб збільшилася до 72 осіб, серед них - 20 дітей.

Нагадаємо, Німеччина вважає, що Росія та Іран відповідальні за хімічну атаку, здійснену військами сирійського президента Башара Асада.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter