Гройсман – міністрам: хто не впорався з євроінтеграцією, той слабак

Середа, 31 травня 2017, 12:18
Версія для друку Коментарі

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що Україна виконає всі зобов’язання в рамках Угоди про асоціацію з Європейським союзом.

Про це він заявив під час засідання уряду.

"Угода буде виконана, і тут не має бути сумнівів. Питання тільки  в тому, наскільки ефективно і швидко", - сказав Гройсман.

Він окремо наголосив на персональній відповідальність кожного з міністрів за втілення реформ, передбачених угодою про асоціацію.

"Ви формуєте кадрову політику міністерств, я вам її не нав’язую і потрібно запрошувати кращих з кращих. Питання персональної відповідальності міністра має надзвичайно важливе значення…Хто не впорався з євроінтеграцією і виконанням плану у своїй компетенції, той слабак. Треба кожному собі написати це у своєму кабінеті. Але я переконаний, що кожний присутній здатен на серйозні досягнення", - сказав Гройсман.

Раніше віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила, що Україна відстає від графіку виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Алан Дункан, міністр у справах Європи та Америки (Велика Британія)

Британія та Східне партнерство: спільні цілі в добу нових викликів

Наше партнерство залишилося непохитним. Вихід Британії з Євросоюзу не змінить наших спільних цілей і пріоритетів зі східними сусідами, ми продовжимо працювати разом із союзниками та друзями по всій Європі, щоб втілити їх у життя.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Лаагрі-Київ

Досвід адмінреформи для України: як звільнити більшість мерів, не зруйнувавши державу

Україна часто скаржиться на урбанізацію та "вимирання" сіл, особливо в депресивних регіонах. Якщо молодь не бачить перспектив у рідному селі, вона їде поза очі – в обласний центр, до столиці, куди завгодно. В Естонії проблема ще глибша, але з нею впоралися...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter