Гройсман – міністрам: хто не впорався з євроінтеграцією, той слабак

Середа, 31 травня 2017, 12:18
Версія для друку Коментарі

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що Україна виконає всі зобов’язання в рамках Угоди про асоціацію з Європейським союзом.

Про це він заявив під час засідання уряду.

"Угода буде виконана, і тут не має бути сумнівів. Питання тільки  в тому, наскільки ефективно і швидко", - сказав Гройсман.

Він окремо наголосив на персональній відповідальність кожного з міністрів за втілення реформ, передбачених угодою про асоціацію.

"Ви формуєте кадрову політику міністерств, я вам її не нав’язую і потрібно запрошувати кращих з кращих. Питання персональної відповідальності міністра має надзвичайно важливе значення…Хто не впорався з євроінтеграцією і виконанням плану у своїй компетенції, той слабак. Треба кожному собі написати це у своєму кабінеті. Але я переконаний, що кожний присутній здатен на серйозні досягнення", - сказав Гройсман.

Раніше віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила, що Україна відстає від графіку виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter