Гройсман – міністрам: хто не впорався з євроінтеграцією, той слабак

Середа, 31 травня 2017, 12:18
Версія для друку Коментарі

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що Україна виконає всі зобов’язання в рамках Угоди про асоціацію з Європейським союзом.

Про це він заявив під час засідання уряду.

"Угода буде виконана, і тут не має бути сумнівів. Питання тільки  в тому, наскільки ефективно і швидко", - сказав Гройсман.

Він окремо наголосив на персональній відповідальність кожного з міністрів за втілення реформ, передбачених угодою про асоціацію.

"Ви формуєте кадрову політику міністерств, я вам її не нав’язую і потрібно запрошувати кращих з кращих. Питання персональної відповідальності міністра має надзвичайно важливе значення…Хто не впорався з євроінтеграцією і виконанням плану у своїй компетенції, той слабак. Треба кожному собі написати це у своєму кабінеті. Але я переконаний, що кожний присутній здатен на серйозні досягнення", - сказав Гройсман.

Раніше віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила, що Україна відстає від графіку виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter